Get Adobe Flash player

Введення

«Найдись із тисячі хоча б одна людина,
яка вивчить і зрозуміє мої твори,
я достатньо буду нагороджений за мою працю»
Гален
Автор сенсфізіологіки теж хоче знайти таку людину.…Чи зможе у ХХІ столітті фізик, хімік, технолог, безпомилково зробивши висновки, без значних матеріальних затрат, здійснити екологічно та економічно ефективне творення? Чи зможе у ХХІ столітті кожна людина допомогти собі швидко і зцілююче-ефективно, не шукаючи лікаря при виникненні захворювання? Чи будуть у ХХІ столітті лікарі, які зможуть вилікувати кожного, незалежно від назви його захворювання? І взагалі, чи потрібні будуть лікарі Людині Свідомій (Homo Sensus), яка знатиме рецепти безсмертя, надані їй наукою під назвою сенсфізіологіка?

Сенсфізіологіка – це наука перетворення Людини Розумної (Homo Sapiens) – сучасний стан людини у Людину Свідому (Homo Sensus) – теперішнє майбутнє.

Сенсфізіологіка – це наука Свободи від свавілля та примх життєвих інстинктів та звичок.

Сенсфізіологіка – це наука презентації у сучасності Знань інстинктивно-інтуїтивних методів актуалізації Свідомості (практичної розумності)організмів і сутностей, включаючи Людину, та співдії сутностей у напрямку Досконалості.

Сенсфізіологіка є практикою пізнавання Людиною ідей, намірів, дій інших Сутностей Всесвіту та пізнавання Самого Себе через прояви Сутностей світу. Назва наукової дисципліни «Сенсфізіологіка» походить від слів-означень: «мето» – тобто намір певної сутності досягти запрограмованої Собою якості буття, «фізіо» – процеси цього наміру (від латинського «phisis» – природа), «логіка» – шлях та ритм наміру.

Сенсфізіологіка як наука займається констатацією існуючих фізіологічних факторів, сенсу та логіки фізіологічних факторів та роз’ясненням їх сенсфізіологічної дії.

Завдяки виведенню сенсфізіологічних Законів та закономірностей у кожного користувача цією наукою відбудеться відновлення втрачених елементів Свідомості, елементів, які були втаємничені в стародавніх міфах, легендах, письмі, скульптурі, в релігійній свідомості, народних звичаях тощо. Вони, не зрозумілі на сьогодні у своїй суті, завдяки сенсфізіологіці, стають зрозумілою та практичною інформацією.

Сенсфізіологіка – це узагальнена назва медичної, але дотичної до всіх наук, філософської концепції та прикладної методології.

Якщо відштовхуватися від відомого – це метод дедуктивного дослідження сенсу факторів, сутностей та життя спірально-спіновою системою мислення зі збереженням внутрішньої періодичності.

Сенсфізіологіка – не є голою теорією, а цілісною системою продукування Свідомості кожного елементу діяльності Людини, включаючи свідоме керівництво інстинктивно-інтуїтивними реакціями кожного функціонального елементу організму, виходячи з Програми побудови індивідуальної Сутності.

Філософією та практикою сенсфізіологіки можливо пояснити не тільки варіабельність життя, а й побачити, усвідомити і таким чином запрограмувати ті чи інші його явища та елементи такими, наприклад, сенсфізіологічними законами, як Закон Уваги, Закон Крапки, Закон ФО та ін.

Що важливо: наявність у пропонованій монографії прикладного аспекту сенсфізіологіки як фактору сенсфізіологічного творення світу, як прагнення оздоровлення Сутностей за рахунок актуалізації підвладності ментальному – фізичного. Для цього сенсфізіологікою надаються конкретні методи ментальних технологій, ментальних гімнастик тощо.

Наприклад, творення методом спектрального магнетизму, творення методом РО-інавгурації, що дає змогу лише доторкуванням складених у певній позиції пальців до обличчя повністю змінити у необхідному напрямку циркуляцію гравітоно-інфотонних потоків між обома півкулями мозку.

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930