Get Adobe Flash player

Грип від слова «ГРАВІТАЦІЯ»

– Діти завжди здорові – вони хворобою реагують на проблеми батьків.

– Чоловіки завжди здорові–вони хворобою реагують на напру- женість організму дружини і її думки.

– Жінки завжди здорові – вони хворобою реагують на особисті думки.

Закони сенсфізіологікі

 


Згідно Закону Необхідності – первинному Закону Творіння, будь-яке захворювання існує для того, щоб врятувати життя Людини. Для цього на нас щомиті діють енергії Всесвіту. Я взяв тільки фотонну та гравітонну енергії (як приклад) для пошуку відповіді на запитання, Для Чого існує Грип, щоб подати сенсфізіологічний метод їх використання у «боротьбі» з грипом та наслідками аварії на ЧАЕС.


Трохи сенсфізіологіки. Фотонна енергія – енергія світла – потрапляючи на щось і маючи одну з характеристик – хвильову, створює за кругло-овальним об’єктом резонансно-хвильову світлову пляму (ефект Френеля у фізиці). Тобто якщо мене освітити, то фотонні хвилі, резонуючи, мусять створити позаду мене отаку собі подібну мені міні-особу зі світла. А ось гравітонна енергія (поняття, визначене сенсфізіологікою) так само, омиваючи собою об’єкт, ще й пронизує його наскрізь.

Френель показує дослід сенсфізіологіки фотону

Як усвідомити дію гравітонної енергії?

Потрібно взяти образ дощу: краплі падають, вдаряють і стікають по тілу. Але, вдаривши об’єкт, вони на своєму шляху викликають активацію внутрішніх гравітонних зв’язків молекул Води (своєю масою) по типу естафети.

Образ дощу - гравітон.

Там такі ж елементи цілого починають обертатися, рухатися, групуватися, точнісінько так, як більярдні кулі на столі, але впорядковано (у трикутні форми). Ось таким чином гравітони зовнішні (у прикладі – дощ) примушують частинки тіла ущільнюватися, тобто більше матеріалізуватися з виникненням додаткової внутрішньої магнетизації. Ви ж, напевно, бачили, як стадо збивається докупи (магнетизується), коли на нього нападає хижак. Або як Ви робите сніжку, стискуючи її, і вона не розпадається, внутрішньо змагнетизована…

 Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930