Get Adobe Flash player

РО-ІНАУГУРАЦІЯ або СЕНСФІЗІОЛОГІКА ТЕХНОЛОГІЇ СТВОРЕННЯ АРХЕАНГЕЛА

Сенсфізіологіка доводить – носове дихання створює з нас енергійний енергетичний комплекс. Дихаючи носом, ми проводимо структуризацію елементів повітря, яким дихаємо. Наприклад, від’єднання вільного кисню від іонів вологості від Азоту, Аргону тощо. Проходячи лабіринтом носових шляхів і там підігріваючись, повітря хоанами носа розбивається на окремі циркуляторно-хвильові потоки (активну участь у цьому випадку беруть волосинки носа).

Потоки, стимулюючи лемешево-носовий орган, вдаряють з силою виру у Клітину Початку.

 

Довідка. Серед запахових клітин знаходиться Клітина Початку, з якої виросло ваше тіло і Твориться щомиті.

 

 

Система носового дихання у розрізі. Проходячи лабіринтом носових шляхів та там підігріваючись, повітяр хоанами носа розбивається на окремі циркуляторно-хвильові потоки створюючи вібрацію лемешево-носового органу, а з ним - життєву вібрацію усього Організму.

Система носового дихання у розрізі. Проходячи лабіринтом носових шляхів та там підігріваючись,
повітяр хоанами носа розбивається на окремі циркуляторно-хвильові потоки створюючи вібрацію
лемешево-носового органу, а з ним – життєву вібрацію усього Організму.

Кисневонасичена частина повітря, структуруючись, поступає до легень для проходження процесу відповідних сенсфізіологічних перетворень і сама потім вирішить, що їй робити. Друга частина повітря має свою мету – стати структурованими, однозарядженими, з’єднаними чотиримолекулярним зв’язком водними монадами.

Довідка. Структуризація у сенсфізіологіці означає самоувільнення особи, сутності, включаючи молекули Води від узалежнення з іншими. Структуризація — це самооголення з метою Самопізнання у потоці собі подібних (атомів, молекул, людей і т. д.). З можливістю особистого рішення особистих змін у біфуркаціях стосунків-контактів. Адже у будь-яких біфуркаціях-стосунках з собі подібними Я опиняюсь нетотожним своїми якостями з тим, яким Я є по суті при відособленому існуванні. У сенсфізіологіці цей статус означає: «мушу грати роль». Саме так чинять молекули Води, Азоту, Кисню, Аргону та інші складові Повітря – нижче наведеною інформацією я відкриваю ще незнаний механізм дихання – Азото-Аргонний.

… Однозаряджені структуровані Водні монади при диханні вдаряють у дендритні закінчення аналізатора запахів. І таким чином, накопичена у Водних монадах у розчиненому вигляді інформація про навколишнє середовище поступає відразу у мозок, а якщо ще точніше, то кожна молекула вологості повітря при його вдиханні несе розчиненим один з факторів запаху – інформації. І коли випадкова комбінація цих факторів досягає критичного значення, це відчувається як запах певної якості.

Довідка. Кожна Водна монада має свій рецептурний код на запах і свій запах.

Сила удару у дендритні закінчення залежить від швидкості руху повітря при диханні, що формується підсвідомістю відносно запахово-інформаційної ситуації.

Довідка. Тому «нюхати» — буде кращою рекомендацією, як потрібно дихати.

Саме нюханням інформація про навколишнє середовище буде свідомішою, тобто правдивішою, аніж від сильних ударів монад у дендрити при надто активному диханні.

Лікар Герофіл (ІІІ вік до н. е.) доказував, що запаховий аналізатор є частиною мозкової субстанції. Наука сенсфізіологіка доводить правоту Герофіла і ставить вимогу до лікарів – учіть всіх своїх пацієнтів (і самі вчіться) дихати Повітрям, нюхаючи його. Дихати нюхаючи – це не тільки ремонт і тренінг Мозку, а і реновація (новонародження) Організму.

У зв’язку з однозарядженістю Водних монад, – практичних частинок вологості повітря під час нюхання його, відбувається їх взаємовідштовхування, тобто виникнення додаткової електростатичності і збільшення сили розрядів. Тому ця маса однозаряджених частинок вологості, прискорена і активована, діє точнісінько так, як діє машина, яка, бомбардуючи щось піском, очищує деталі від забруднення …

Читати наступну сторінку…

One Response to “РО-ІНАУГУРАЦІЯ або СЕНСФІЗІОЛОГІКА ТЕХНОЛОГІЇ СТВОРЕННЯ АРХЕАНГЕЛА”

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930