Get Adobe Flash player

До Вас професор медицини Олександр Харченко.

Мені видається, що саме Вам необхідно взнати (а за Вами взнає і Україна яка страждає від вимирання громадян через найвищу захворюваність та смертність у Європі) про появу нового пласту знань в галузі профілактичної медицини – науку сенсфізіологіку (мікроінформація про неї на проекті сайту www.sensfiziologika.com).

Коротко. Наука сенсфізіологіка – винахід громадянина України – презентує громадськості методологію (технологію) переходу цивілізації Homo Sapiens (Людина Розумна) в цивілізацію Homo Sensus (Людина Свідома). Але окрім філософської концепції та констатації факторів зміни цивілізацій і формату законів науки сенсфізіологіки, ця наука на базі цих законів пропонує нові поняття і практики життєдіяльності та світосприйняття. Наприклад такі як: Фізіологічна Культура, Технологія Постійного Здоров’я, також Технологію Реновації Первинного (включаючи Первинну Програму проектування і побудови Організму Людини).

Важливим є те, що при користуванні навичками Фізіологічної Культури, або Технологією Реновації як Технологією Постійного Здоров’я, кожна Людина створює собою формацію Людей Свідомих – Людей які, пізнаючи Технологію Постійного Здоров’я, (тобто ті хто оволодівають Знаннями і Навиками Фізіологічної Культури Людини Свідомої) – залишаються завжди в Стані Постійного Здоров’я. Фізіологічна Культура ліквідовує в людині розумній (Homo Sapiens) основний патогенетичний чинник сучасного зростання захворюваності та “виключає” з підсвідомості одвічний страх перед можливістю захворіти…

В принципі дещо про науку сенсфізіологику можна отримати інформацію з книги “Довідник Розумної Людини або швидка допомога в кишені” та відеокниги “Фізіологічна Культура як Технологія Постійного Здоров”я”. Але на сьогодні, я, як автор нового альтернативного профілактичного медичного напряму, стою перед важким питанням: “Яким чином я зможу подарувати потерпаючим від хвороб, а також тим хто невдовзі зачне потерпати громадянам України (і решті громадян світу) знання про закони і навички Фізіологічної Культури? Тобто як я можу їм допомогти – щоб вони змогли стати або залишитися здоровими завдяки Технології Постійного Здоров’я СЬОГОДНІ і залишитися у житті.

Як би я хотів, щоб може хтось візьме для себе мої уроки Постійного Здоров’я та згодом подарує їх близьким і друзям… Декілька днів тому прочитав про Едісона: “геніальність Едісона не в тому, що він винайшов лампу розжарювання, а в тому що створив її виробництво і тим ПОДАРУВАВ СВІТЛО ДЛЯ ЛЮДЕЙ”!

Мене – аналога Едісона – цей вислів торкнувся за живе і ось тому я вирішив шукати шляхи ЯК подарувати для людей свій винахід (хоча б Технологію Постійного Здоров’я – цю маленьку практичну частинку Науки Сенсфізіологики) щоб дати СВІТЛО ЗДОРОВОЇ РАДІСНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. І ось вирішив звернутися саме до Вас – чи не хочете Ви подарувати українцям, а за ними світові відомість про їх можливості досягти Постійного Здоров”я та про можливості Фізіологічної Культури?…

Якщо так – то прошу повідомити мені та задати запитання на емейл sensfiziologika@gmail.com (телефон +38 0508760217) і ми це зробимо!

Мій до Вас лист – це від болю за тих яким хочу допомогти…але – не можу.

Вважаю – що саме Ви та Людина якій через політичний туман та бруд інформаційного негативу з телеекранів ще видно людей, їх проблеми зі здоров”ям і є бажання їм допомогти. Основане – що тепер ЗНАЄТЕ як допомогти – подарувати ЗНАННЯ про Фізіологічну Культуру і Технологію Постійного Здоров”я..

 

З глибокою шаною до Вашої Місії на Планеті

проф. Олександр Харченко

Читати наступну сторінку…

3 Responses to “До Вас професор медицини Олександр Харченко.”

 • сергій:

  Пане Олександре доброго вам дня чи вечора,дізнався про вас з новин знайшов вас і вирішив поки що вам написати попередньо.я після перелому позвоночника вже 8місяців відновлююся,але висячі стопи в мене, чи можливо мені їх відновити по вашій методиці.дякую

 • Ірина:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, в моєї мами остеохондроз шийного віділу і є дві протрузії, чи ви таке лікуєте, бо нам сказали що потрібне хіроргічне втручання?!(

 • Микола Скорик:

  Доброго дня, пане Олександре. Можливо, Вас втішить, що я прийшов через газету “Здоров’я і довголіття”, тобто ряди Ваших учнів розширяються.
  Бачу в архіві наробки за минулі роки, але не буду розпорошуватися, спочатку прочитаю дану книгу.
  Дякую!

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930