Get Adobe Flash player

Святе місце пустим не буває або СЕНСфІЗІОЛОГІКА ДІРКИ

Згідно даних Фізики, під Час розриву електронного зв’язку Електрона з Атомом (а це відбувається з багатьох причин у напівпровідниковому кристалі, яким до речі, ми і є), на місці Електрона, який втік від Атома, з’являється Дірка, тобто вільне місце.


1. Напівпровідниковий кристал (схематично).
2. Місце, яке займав електрон.
3. Електрон, який розірвав зв’язок з атомом.
4. Атомна структура, яка втратила електрон.
5. Об’єкт відбору інформації.

Як це пояснити?

Наприклад, мова – це є потік Електронів-Слів, які втекли від Вас або взяті з Вас. Наприклад, цим: «Даю тобі чесне слово…», тобто слова-електрони відірвалися, згідно принципу «слово — не горобець…» і зникли. Але проблема у тому,що Ви сказали слово і, відірвавши від себе безліч електронів-букв, створи- ли таку ж безліч Дірок у собі. Отже, згідно засад Фізики, ці Дірки займуть, моментально перемістившись у просторі, валентні електрони-слова сусідніх атомів, а на їх місце перемістяться відповідно сусідні і т. д. Тобто слово, вийшовши з Вас, створило ситуацію ланцюгової реакції переміщення електронів від найдальших окраїн тіла до місць, де зі словом вийшли електрони (про дію інфотонно-електронного насосу детальніше буде далі).

Уявили тепер, яким Ви, повідавши Слово, стали ззовні ситом з Дірок? У які моментально, згідно з цим же законом Фізики, вмостяться електрони-слова зовнішнього середовища. Ото сила у Дірки, що рушила Всесвітом!

Але тут, згідно засад Фізики, є ще одна закономірність – на місце електронних Дірок, або дірок від Слів однієї якісті, повинні стати точнісінько такі самі, такої ж якості елементи. Інакше не буває.

Точно народ, не знаючи тонкощів Фізики, підмітив: «Як гукнеш, так і відгукнеться!». Гарне слово, правильне слово, українське слово, відповідно, притягне все українське. Так мені згадалася розповідь про одного щирого полтавчанина, мого земляка, який став перекладачем чи то з китайської, чи то з японської. Так у нього через певний Час і очі розкосило, і все обличчя і поведінка стали носити явні східні ознаки…

Читати наступну сторінку…

2 Responses to “Святе місце пустим не буває або СЕНСфІЗІОЛОГІКА ДІРКИ”

 • Микола Скорик:

  Стосовно зберігання і видачі інформації мозок має функцію накопичувача в комп’ютері. Основна задача тут – зберігати інформацію (пам’ятати). Для Чого? Щоб використовувати для своїх потреб і видачі інформації іншим, залишаючи її в пам’яті. Дірка в пам’яті – то вже дефект носія. Видаючи інформацію, ми самі збагачуємося інформацією. Батько так пояснив синові задачку, що аж сам зрозумів її.
  Пане Олександре, пробачте за моє втручання. Я поспішив, не взнавши Ваших цілей в застосуванні Дірок. Дірки існують, заповнюються, передаються, відновлюються, утворюються нові…
  Переходжу на наступну сторінку.

  • Шановний пане, Миколо. Я, бачте, зовсім не зазираю на свій сайт (працюю з Фейсбук та Живим Журналом, фіксуючи в них саме інформацію. А тому… бачу вже стільки часу і не відповів! До речі, а це днями, я у ФБ і в Живому Журналі дав додаткову інформацію… про “дірковість електронну”. Там Вам стане усвідомленим цей процес стосовно і мозку, і Організму (все ніяк не зможу вкинути повністю книгу, немає фахівця, а той хто робив колись мій сайт виїхав в Росію, росіянин) адже там доволі чітко і докладно прояснено про Дірку. А щодо технології Стрельникової… Вона ще жива? Бо я довіряю лише тим технологіям… наприклад, Порфирія Іванова технології (якби не травмований війною та в’язницями, то жив би й досі…). АЛЕ. Я ж нічого СААМ не видумую. Це все набуття віків, які я лише сенсфізіологікою “озвучую”. Я не є, як Стрельнікова, Фролов, Бутейко і К*, що “винайшли” (хоча саму науку сенсфізіологіку мною дійсно винайдено). З повагою
   PS:Прочитав нік Вашого емейла – смиків… Я маю дачу, а поряд село – Смиків, де я у ставку ловлю рибу!

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930