Get Adobe Flash player

Як діє закон БРОВКА у сенсфізіологіці

Я - песик на ім’я Бровко.Своїм Законом я врятую Вас не тільки від злодіїв, а й Ваше здоров’я
Я – песик на ім’я Бровко.Своїм Законом я врятую Вас не тільки від злодіїв, а й Ваше здоров’я

Тіло у Природі діє на основі Закону Бровка, який утверджує: випромінювання інформації живого і неживого формує дзеркальну інформацію у відповідності з випромінюванням людини. Тобто випромінювання внутрішнє – це тільки відображення випромінювання зовнішнього, або М-променевзаємодія, де «М», як Ви пам’ятаєте, це «Л», яке дивиться на себе у дзеркало.
Світ так само дивиться на нас, як ми на Світ.
Світ так само дивиться на нас, як ми на Світ.

Будь-який організм, і Ви, як сутність Всесвіту, – це створіння у вигляді геометричної конструкції, реверсії (див. малюнок), яку можна розвинути на елементи відповідності (дзеркальне відображення взаємодій). Їх є чотири інформаційні лінії: сам Я; Я як моє дзеркальне відображення; Я уявний Самому Собі і моє ідеальне Я, яке могло би бути, виходячи з Ідеї Творця по створенню Мене або Я, колись створене Творцем (матриця ідеального клону).Я в інформаційному сприйнятті навколишнього стаю створеним Самим Собою серед решти сутностей. Кожен орган, система, клітина, палець нашого тіла мають таку саму спектрогравітонну інформаційну М-променеву чотиримодельну дзеркальну будову.

а) «Я» – теперешній – сам я.
б) «Я» – віддзеркалений навколишнім, я – фантом;
в) «Я» – матриця ідеального клону;
г) «Я» – створений Самим Собою.

Так самісінько має чотиримодельну дзеркальну будову і М-променеві камінь, дерево і т. д. Тобто все існуюче складається з таких макро- і мікро-, накладених один на одного інформаційних двійників. І наше завдання – об’єднати їх цим дослідженням сенсфізіологіки Закону Бровка. Усвідомити таку модель дзеркального існування.Як Ви бачите, із чотирьох існуючих М-двійників тіла хворим є тільки один – Я, створений Самим Собою, а решта — абсолютно здорові. Так і виходить, що наше тіло – це лише дзеркальне відображення, плоскісно видима голографічна інформаційна середина, яка є видимою для фізичного зору, а решта є ідеалом, який інформаційно є відповідністю фізичному. Тобто висновок для нас дуже приємний: стан хвороби, дисфункції – це явище тимчасово-інформаційне (і тільки!), яке може за рахунок візуального (навіть свідомого накладення одне на одне) по типу реверсії створити гармонійну модель, яка відповідно затулить собою, відставить у минуле ту, яка кульгає (хвору)…

Читати наступну сторінку…


Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930