Get Adobe Flash player

Для чого ЗАКОН-ЗАВДАННЯ? або МАНДАТ НА ЗДОРОВ’Я

Все у Всесвіті, і Людина, діє згідно Закону-завдання.

Наприклад, основне завдання сенсфізіологіки у розділі здоров’я – повернути Свідомість кожного на 90° від алопатичності.

Зверніть Увагу!

На 90°, а не на 180°! Для чого позбавляти декого такого задоволення, як ковтнути таблетку або зробити вивар з лікарських трав?

Довідка. Що таке алопатичність? Це вжив щось — і вже «здоровий». Чи то таблетку, чи то траву, чи то дієту, чи то голод, чи то загартування, чи то гімнастики і т. п.

Як не дивись на ліки, дієти, гімнастики і т. п., сенсфізіологіка ліків, дієт, гімнастик доводить – вони є наркотиком. Організм температурою, тиском, підйомом рівня цукру мобілізує свої внутрішні можливості самозахисту… а ліки, дієти, гімнастики і т. п. не дають організму реалізувати Програму Самозахисту. Вони, будучи фантомом захисту, породжують у людини ментальну залежність від страху бути без них. Вони, як марево оази у пустелі, яке вказує хибний напрям шляху для потерпаючого від спраги пустельника, роблять те ж саме.

Моє завдання – тобто завдання сенсфізіологіки – повернути Вашу Свідомість на 90° від алопатичності, повернути Вас до управління станом організму через уміння розчинення себе у Просторі і Часі (тобто перестати керувати Організмом через фізичних, дієтичних, хімічних або гімнастичних посередників).

Завдання сенсфізіологіки – відволікти Вас від наркотично діючого споглядання Себе, як Тіла, і споглядання Тіла – як Себе Самого без Людини. Відволікти Вас від сприйняття Тіла як такого, що може захворіти або і померти. Тіло (і це доводить сенсфізіологіка) захворіти і померти без Вашої особистої вказівки не може. Воно тільки за Вашим наміром може постаріти та померти.

Сенсфізіологіка наступним дослідженням дає Вам Знання Закону завдання, або Мандат на здоров’я.

Мандат на здоров’я – це вчитися, вчитися і вчитися у сенсфізіологіки, тобто вчитися віри у свою всемогутність, у свою Мету і в Мету Організму…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930