Get Adobe Flash player

Епілог

Притча
Стало людям добре жити. І якось бабця в момент «душевної ситуації» запитує у дідуся:
– Ну що б ти, коханий, хотів з’їсти таке, про що все життя мрієш?..
Дідусь подумав-подумав і каже:
– Скоринку з хліба.
– Так ти ж її все життя не любив!
– Я любив, та віддавав тобі, бо ти любила.
– ???… Так для чого я все життя давилася скоринкою, залишаючи тобі мій улюблений м’якуш?..
Отак і живуть разом – Тіло і Розум.

Ну що? Закінчили вивчення первинних засад сенсфізіологіки? Розбудили завдяки тренінгам Сплячу Красуню – Вашу Свідомість від Клітини до Тіла – розбудили її до Дій? Радійте. Бо у Вас би нічого цього не відбулось, якби не кохана моя Муза і натхненниця – кохана дружина Валентина та Олександр Мартинюк і Валентин Вінничук, які на комп’ютері довго (не завжди наполегливо) друкували та монтували цю книгу і, що найосновніше, повністю відчували мій задум.

Можливо я у цій книзі налякав Вас, а декого зденервував безліччю пропозицій регуляційних тренінгів? Від ліквідації мікрозвичок до ПО-тренінгу та ЗУ-балансу?

Ніхто Вам і не пропонує їх постійно робити. Вони вже давно робляться самим Організмом. Ось тільки Ви почали вивчати сенсфізіологіку і досліджувати сенсфізіологікою таке явище як Життя та щось, хоч одне, зробили з наведених методик, Ви Організмові його ж забуті Знання Свідомих Дій і нагадали. Я розумію, що в момент інстинктивної реакції важко зупинити таку дію і зробити її Свідомою. Як це так, зупинитися, коли свербить?! І, замість того, щоб чухати місце, яке свербить, якнайлагідніше дотикатися, погладжувати, ніби затираючи отвір між волосинками на шкірі. Та ще при цьому Потягуватися Внутрішнім…

Прохання до осіб, зацікавлених сенсфізіологікою явищ, сутностей, свої дослідження надсилати за адресою:

Україна, м. Луцьк,
вул. Червона Калина 9/3.
Телефон: +380 3322 4-74-40
Е-mail: sensfiziologika@gmail.com

Замовити книгу

One Response to “Епілог”

 • Людмила:

  Ваша Праця мені дуже близька!
  Я опишу один випадок із мого життя. Хвороб у мене, на жаль (а, може і на щастя) ще вистачає. Вивчати мені себе ще є можливість. З дитинства я стверджую всім, що Бог не створив дерева, обвішаного ампулами та пілюлями – от мене і верне від них.
  На УЗІ у мене виявили камінці і пісок і я з ними носилася довго. Але коли настала потреба знову обслідуватися (після ниркової коліки), то ввечері я дала команду своїм ниркам: “Ви самі знаєте про проблеми мого організму. Ви працюєте самостійно, без моїх недолугих команд, то у мене до Вас є прохання: ви маєте бути чистими, без камінчиків і пісочку!
  І лягла собі спокійно спати.
  На УЗІ лікар був здивований: “А де будматеріали? Ні камінчиків, ні пісочку!”
  На печінку, коли балується, можу і прикрикнути трішки, вона тут же заспокоюється.
  Зі сторони можна подумати, що це самогіпноз. Ні, це довіра до свого організму. І Він радіє, що я з ним спілкуюся та довіряю Йому. Це перевірено не раз і не два.
  От би мені ще навчитися “фільтрувати” свої думки та емоції… Тоді я точно доживу як мінімум до 300 років, а, може і більше!
  Тож я

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930