Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка ТВОРЕННЯ – МЕТОПСИХОБІОЛОГІКА або ЯК ДІЄ У ЛЮДИНІ ЛЮДИНА (теорія НЕО дарвінізму, яка нею може не бути, а може бути)

Напочатку було Слово, і це Слово було у Бога, і Слово саме було Богом, і Слово стало Тілом.

Усі знають, що таке головоломка.

У перекладі на сучасну мову це твердження Біблії, що на Почтку було Слово означає – на початку була Інформація, і Інформація була у Бога, і Інформація сама була Богом, і Інформація стала Тілом.

На початку з’явилося у столяра Івана Петровича бажання зробити лаву, щоб можна було сидіти на розі будинку і грітися на сонечку. Ця лава різними боками поверталася в уяві Івана Петровича. Він бачив у думках її розміри, зовнішній вигляд, з чого вона повинна бути зроблена і…

Сон Свідомості творить чудовиська.

Сон Свідомості творить чудовиська.

…якогось чудового дня, «Дня Творіння», він взяв молоток, ножівку, цвяхи, пішов до хліва, знайшов шматок дошки. І на світі з’явилася Лава, точнісінько така, яку він, Іван Петрович, змалював у своїй уяві. А позаяк Іван Петрович хотів щоб вона була зручною, то вклав цю зручність у її будову. А оскільки вона повинна бути гладенькою (щоб, не дай Бог, не поранився хтось), Іван Петрович зробив її гладенькою, та ще й декілька разів попестив її долонею, шукаючи гострячки.

Ось так Господь Бог (вибачте, в цьому епізоді це був Іван Петрович) Створив Лаву.

Погодьтеся, що нічого не було! З’явилася Думка – з’явилася й Лава. Саме Думку майстер вклав у свої руки, у свої пальці, які пестили лаву. і тому Заповідь Ісуса «Полюби ближнього свого, як самого себе, і полюби Господа, як Самого Себе», очевидно, означає «Полюби руки свої, як Самого Себе», «Полюби Лаву, як Самого Себе, і полюби людей, які будуть на ній сидіти, як Самого Себе».

А Бог-Поет довго носив у собі Щось. Воно тиснуло і тиснуло душу. Нарешті з’явилося те Щось, тобто перше внутрішнє бачення того «Щось», яке тиснуло у грудях.

І раптом за тим «Щось» з’явилося Слово: «Вербонька». І пішло, полилося. «Вербонька… Вербонька… Хотіла вербонька… хотіла у невідому даль, та корінь, як Людині Тіло, не дав».

Ні, не так! «Щось» не так! І полилося: «За вітром вербонька хотіла у невідому даль, а корінь, як Людині Тіло, не дав». Нехай буде так!

Поет взяв олівець, листок паперу – і з’явилися літери. Для Чого? Чи то щоб хтось і колись прочитав ці Слова та разом з Поетом, та разом з Вербонькою пожурився, що не може піти за Вітром. Чи може порадів, що має стале та міцне коріння у житті.

«... а корінь, як Людині Тіло, не дав...» Об’єкти, самореалізація яких затримана фізичними, на відміну від Поета і Столяра, які фізичне використали для самореалізації.

«… а корінь, як Людині Тіло, не дав…»
Об’єкти, самореалізація яких затримана фізичними, на відміну від Поета і Столяра, які фізичне використали для самореалізації.

Цікаве відбувається. Не було ж нічого: ні Лави, ні Вітру, ні Вербоньки – Нічого! З’явилася Думка-Інформація, і Людина своїм Тілом, руками, ногами цю Думку перетворила у яв.

Це дуже важливий момент сенсфізіологіки Творення та усвідомлення Сенсу (Мети) Дій Самого Бога-Творця…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930