Get Adobe Flash player

ҐРУНТ – РЕЗУЛЬТАТ ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЇ або СЕНСФІЗІОЛОГІКА ҐРУНТОВНОЇ МОВИ

Фантастична наука сенсфізіологіка. І наука сенсфізіологіка доводить, що одним з елементів спектрогравітонного зв’язку, який ми вивчалив одній з попередніх статей, є мова Людини, точніше її звуковий аспект. Що мова має механізм, відповідний блискавиці.

Щоб з’ясувати сенсфізіологіку цього твердження і використати його для досягнення Стану Постійного Здоров’я, ми повинні усвідомити деякі фактори і це дослідження.

…Верхня поверхня хмари, як візуальний фактор громовиці (звуку – адже для нас, обивателів, громовиця асоціюється з хмарою), складається з іонізованих, заряджених негативно мікрочасточок ОН Назвемо ці часточки фактор ОН–. А ось поверхня хмари, повернена до Землі, складається з іонізованих мікрочасточок водню, заряджених позитивно (фактор Н+).

Як ми вже вивчали, між ними існує електростатичний паритет. Але він існує лише до моменту переходу зарядженості у стан більше 30 КВ (приблизно до рівня вібраційно-звукового коду української мови).

Автор не корелює тут звук «Ґ» не тільки через його фрагментарне використання, а ще й через фактор АГА сенсфізіологіки, як домінантної свідомотворчої системи. А також звуки «Ю», «Ї», «Я», «Є» як похідні фонового об’єднання «ЙУ», «ЙІ», «ЙА», «ЙЕ».

М’який знак в українській мові є неозначуваним конкретикою звуком, відтворюваним голосовим апаратом людини, і тому у мові виконує як граматичну, так і формулятивну (спектронну) роль.

І в Розумі при мові, і в Хмарі при А-паритетній зарядженості виникає критичний момент насиченості (порушення А-паритетності) і як результат – блискавиця. А у Людини – мова, звук. Згідно сенсфізіологіки мови (і блискавиці) у цьому процесі каталізатором, точніше, ініціатором, є так звана філософська Вода (її порогове накопичення у певній зоні поверхні Землі і Організму) та Азото-Кисневий паритет Організму (як аналог).

Довідка. Поняття сенсфізіологіки «філософська Вода» введене для характеристики Води Мудрої, яка осягнула висоту Свідомості.

Критичний момент.

Критичний момент.

Довідка. Фізичними, просторовими елементами прояву філософської води є, наприклад, рослина (стабільний стан), тварина (лабільний стан), людина (інформаційний стан), бактерії та віруси (формуючий стан), бактеріофаг (керуюче-продуктивний стан), Ґрунт (формальний стан).

Рослина - Філософська Вода у стабільному стані. Людина - Філософська Вода у лабільно-інформаційному стані. Бактеріофаг - керуюче-продуктивний стан Фільсофської Води.

Рослина – Філософська Вода у стабільному стані.
Людина – Філософська Вода у лабільно-інформаційному стані.
Бактеріофаг – керуюче-продуктивний стан Фільсофської Води.

З них усіх Ґрунт, як формальний стан Води є результатом мудрості Води та результатом процесу колообігу інформації Землі, яку ми суто фізично бачимо у таких проявах, як Хмари,туман, роса (див. далі теорію неодарвінізму та Закон Левітації Води)…

 Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930