Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка КОЛІГА або КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ ОЧІ – ТУДИ ІДУТЬ НОГИ

Закон сенсфізіологіки Коліна гласить: «Куди дивляться очі – туди ідуть ноги». Він базується на таких сенсфізіологічних механізмах: очі, з’ясувавши для себе об’єкт цікавості (Уваги,див. Закон), формують інфоспектрогравітонну модель Шляху у Підсвідомості. Ця модель, до самого моменту досягнення Мети буде Програмою Співпраці усіх систем Організму для подолання цього Шляху.

Наприклад, така модель – особа говорить знайомим: «От доживу до пенсії! Тоді…». І доживає тільки до пенсії.

Або на запитання «Скільки Вам років?» відповідає «Вже аж…», і…

…стає автоматично «вже аж…» (старою).

Так іде формування Тіла Реалізації Підсвідомістю на Шляху до моделей Мети, сформульованих Вашою думкою чи Словом для збереження рівноваги, для контролю перепон, які виникають на Шляху, для пробудження (забезпечення) чутливості сприйняття зовнішніх інформаційних подразників і реакції на них, включаючи захисні. І вся ця співпраця для одного: щоб перенести Тілом Думку, яка б вона не була, а хоча б така: «От доживу до…», з пункту А до пункту Б. Наприклад, донести до вимикача (бо стало темно), або до 189 року життя (бо така Мета). Тілу Реалізації і Підсвідомості однаково – вони виконавці.

Якщо зробити аналіз сенсфізіологіки цього чудового процесу «от доживу до…», то з’ясується, що керуючою і формуючою структурою побудови Тіла для Реалізації Цієї Мети є енергетичний центр Коліна, про який ми з Вами фрагментарно говорили в попередніх інформаціях. Дещо деталізуємо його сенсфізіологіку, хоча, здавалося б, при чому тут Коліно, наприклад, у реалізації Мети «От доживу до…»? Сенсфізіологіка Реалізації будь-якої Мети Тілом доводить: цей енергетичний центр, розташований між Колінами, – практично невідомий загалу енергетичний центр. Знання його є одним з секретів тибетсь- кої медицини.

Якщо Ви доторкнетеся до ноги нижче Коліна, то відчуєте кістку, яка виступає вперед. Треба з’єднати умовною лінією між собою ці виступи (це дані сенсфізіологіки), тоді центр цієї лінії і буде енергетичним центром Колін. Він невидимий, але його роль у сенсфізіологіці Людини непересічна.

Міжколінний енергетичний центр - вічний двигун такого потяга (авто), як людина.

Міжколінний енергетичний центр – вічний двигун такого потяга (авто), як людина.

Завдяки співпраці цих кісткових утворів у нозі, точніше, їх спектрогравітонний зв’язок під Час стояння, під Час сидіння, під Час руху, під Час Думки «Дожити до 205 років» і так далі, формує життєдіяльність, точніше Програму життєдіяльності Тіла Реалізації. Саме ним, Коліном, створюється відчуття паралельності Вашого співіснування з Всесвітом та зі сформованою Вашою Думкою Метою (Ідеєю) і вже чисто практичне чуття розташування Вас вік

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930