Get Adobe Flash player

СПЕКТРОГРАВІТОННОГО ЗВ’ЯЗКУ І ЙОГО ВІДТВОРЕННЯ В ОРГАНІЗМІ ПАНІ ДОРОТИ З БАНКУ

Пам’ятаєте, у попередній статті дослідження Кванту Віри (КВ) ми вже почали вивчати систему спектрогравітонного зв’язку в Організмі Людини? Автор не пропонує відразу міряти кількість інфотонів, ківітонів, спектронів і бетонів, які проходять там і там. Це буде екстенсифікація сенсфізіологіки по типу екстенсифікації сучасної медицини (по збільшенню видів лікарів, ліків, аналізів і тому подібного).

Я вдома користуюся телевізором, не вникаючи у його будову. Користуюся кульковою ручкою, не вникаючи у склад пасти, якою пишу. Користуюся холодильником — аби продукти зберіг…

Наука сенсфізіологіка — це і є метод користування явищем. Наприклад, для зберігання продуктів достатньо лише знати, як холодильник включається в розетку. Тому всі тренінги сенсфізіологіки побудовані по цій моделі – включення у розетку. А теоретичні засади у книзі більше приведені для спеціалістів (лікарів і нелікарів), як методи діагностики: «Для Чого те і те не включається? І де спаяти, щоб включилось?».

Наука сенсфізіологіка — це і є метод користування явищем. Наприклад, для зберігання продуктів достатньо лише знати, як холодильник включається в розетку. Тому всі тренінги сенсфізіологіки побудовані по цій моделі – включення у розетку. А теоретичні засади у книзі більше приведені для спеціалістів (лікарів і нелікарів), як методи діагностики: «Для Чого те і те не включається? І де спаяти, щоб включилось?».

Довідка.

Давайте для спрощення інформації скоротимо поняття спектрогравіінфотоноківітонобетонолептоно… і т. д. зв’язку, і назвемо його коротше (по базових) — спектрогравітонним зв’язком.

В Організмі Людини Творцем закладений аналог магнітофона із записом Пісень і Вказівок Творця, шпулями якого є права і ліва нирка. Якщо точніше — то не самі нирки, а їх КВІО.Для спрощення інформаційного сприйняття Ідеї Творця, Ідеї спектрогравітонного зв’язку, на малюнках відображено не КВІО, а образ самих нирок.

Модель магнітофона. Співпраця нирок та підшлункової залози - внутрішній музичний центр.

Модель магнітофона.
Співпраця нирок та підшлункової залози – внутрішній музичний центр.

Підшлункова залоза - мозок у животі. У проблеми людства - епідемії цукрового діабету - вини підшлункової залози немає!

Підшлункова залоза – мозок у животі.
У проблеми людства – епідемії цукрового діабету – вини підшлункової залози немає!

Однаковість форми і нирки мозку - це дія Закону Камертона. Нирка - будівнича і захисна система мозку, його КВІО. Наднирник є КВІО мозочку, а сечопровідна і сечовивідна система - КВІО продовгуватого та спинного мозку.

Однаковість форми і нирки мозку – це дія Закону Камертона. Нирка – будівнича і захисна система мозку, його КВІО. Наднирник є КВІО
мозочку, а сечопровідна і сечовивідна система – КВІО продовгуватого та спинного мозку.

Обличчя - це теж КВІО ниркової та сечовивідної системи. Очі, ніс, губи - це нирки, сечопроводи, сечовий міхур і сечовий отвір.

Обличчя – це теж КВІО ниркової та сечовивідної системи. Очі, ніс, губи – це нирки, сечопроводи, сечовий міхур і сечовий отвір.

Спектрогравітонні потоки між мозком,очима, носом, губами, бровами аналогічні спектрогравітонним потокам між їх КВІО: нирками, сечовим міхуром та сечопроводами. А брови є наднирниками. При будь-якому захворюванні можете бровами наднирники постимулювати. Очима вилікувати нирки, носом – сечоводи, ротом – сечовий міхур, губами – сечовивідний отвір… КВІО як захисник по своїй суті – чудовий лікар, точніше – найкращий…

Читати наступну сторінку…

One Response to “СПЕКТРОГРАВІТОННОГО ЗВ’ЯЗКУ І ЙОГО ВІДТВОРЕННЯ В ОРГАНІЗМІ ПАНІ ДОРОТИ З БАНКУ”

 • Людмила:

  Ваша книга не просто цікава, а надзвичайна!!!
  Хочеться жити, пізнавати і, відповідно, Жити пізнанням, а не як мавпа чи свинка.
  Дякую! Ви дуже до цього заохочуєте.
  А ще дуже дякую Вам за надання допомоги моєму синові в Києві в КМДА.
  Він приїхав і розповів мені про Вас, дав адресу Вашого сайту. А я бігом кинулася читати.
  Дуже хочу зустрітися з Вами влітку.
  Бажаю Вам всього самого найкращого, що є в Цьому Світі!

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930