Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка КВ або ЗАКОН ПІСОЧНОГО ГОДИННИКА

Не подумайте, що ми будемо аналізувати такий вид коньяку, як «КВ». КВ — це тільки скорочення двох Слів «Квант Віри». Закон КВ існує для того, щоб ще більше для Вас уточнити значення одиниці енергії внутрішньої інформації, яка і має оцю назву, КВ – Квант Віри, Квант Внутрішньої Інфотонності.

Довідка. Ви вже знаєте означення науки сенсфізіологіки і що інфотон, як елементарна частинка інформації, породжує Внутрішнє Просвітлення і відповідає у суті Кванту Внутрішньої Інфотонності – що є реалізованим самопророцтвом.

Довідка. Прохання таке поняття, як КВ, не плутати з КВІ — Квантом Віртуальності Індивідуума, детально нами дослідженого у статті «Як знаходити відповідь, або Фактор МЕНЕМО та знайомство з КВІО».

Автору здається, що ця стаття буде Вам найлегшим дослідженням сенсфізіологіки. Через те, що це дослідження — дослідження Віри. На відміну від решти статей, які починалися з завуальованої філософії та підтексту того чи іншого явища, стаття про сенсфізіологіку КВ, тобто сенсфізіологіку Кванту Віри, проста, як і Віра. Вірю або не вірю. І баста!

Постарайтеся усвідомити, яка Вам випала чудова можливість, завдяки тому, що придбали і досліджуєте сенсфізіологіку, — Пізнати КВ. Віру.

Так що можете навіть не дивуватись тому, що скоро Ви, маючи хоч один КВ (Квант Віри), по Всесвітньому Закону Камертона просто наповнитеся ківітонною енергією. Адже ківітони потечуть у Вас звідусіль, притягнуті могутнім магнітом Вашого КВ – Віри.

Повірте, немає більш сильної енергії Всесвіту, якою може оволодіти Людина, ніж енергія Віри. І досліджуючи, як діє ківітон на прикладах пляшки, Закону Лікаря та інших, пізнаєте, як силою цієї енергії користуватися для досягнення Стану Постійного Здоров’я.

Хоча це – таїна.

Довідка. Для полегшення вимови слова-назви часточки КВ «КВ-тон», ми у статті частинку КВтонної енергії, енергії Віри, будемо називати ківітон (див. означення ківі з попередніх статей). Ківітон сенсфізіологікою дешифрується так: «Кі» — з корейської «енергія» та «Ві» — від англійського означення «V.I.P.», «Very Important Persone» – Дуже Важлива Особа. Тобто, якщо перекласти на загальновживану мову, то ківітон — це вельми поважна енергія Віри або тон Віри вельми поважної енергії (при розмові, діях і т. п. Актах Віри).

А чи знаєте Ви, що ківітон має найдивовижнішу Фізико-Хімічну характеристику?

Прошу вибачити, але знову трохи теорії. А обіцяв вище, що не буде. Яка теорія тут може бути – у Вірі? Вірю або не вірю. Он і ківітон з Вірою влітає у нашу Свідомість… Уявіть собі, як він влітає у голову, як у пусту сферу, через очі, ніс, вуха, рот, тобто через будь-який отвір.

Отвори, через які квітони моделюють людину.

Отвори, через які квітони моделюють людину.

Хочу запитати у Вас: Ви коли-небудь пляшку мили? Не мили? Це звертання до тих, хто цього не робив. Решта, як відомо, мили.

Довідка для тих, хто пляшок не мив. Ви в отвір пляшки вливаєте воду, а потім трусите пляшку. Вода у пляшці починає спочатку рухатись хаотично, а потім, дивовижним чином, сама приймає обертовий рух і виливається Вами з пляшки брудна вода через той самісінький отвір. І полощете… Так точнісінько.

Ось так само діють і Ківітони Всесвіту, або як енергія ззовні, або просто спішать до Вас, коли почують поклик Вашого КВ (Кванту Віри): вони злітаються до Вас, скупчуються у потік, як вода з крану. Потім Ківітони Всесвіту вливаються на поклик Віри у Вас, як у пляшку, або на маківці голови, як отвір пляшки, або через решту отворів. і при наших рухах (а це все вібрації)подібні до того, як збовтують пляшку переходять у циркуляторний рух (як у пляшці), і виливаються у Слово, міміку, дію. А чи вони будуть забруднені і як, залежить від чистоти посуду – Вас…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930