Get Adobe Flash player

ПО-тренінг або СЕКРЕТИ БАЯНА

Давним-давно бачив кінофільм «Урга». Високохудожня річ. Пройшло багато років, але пам’ятається, і один епізод особливо: дівчинка грає на баяні і в такт музиці ритмічно похитується. І така вона вся наповнена Музикою, Натхненням і радістю відчуття Натхнення. А недавно був у знайомого – Лікаря. Його гра на баяні – це був Акт індивідуального Натхнення.

А днями бачив по телевізії: симпатична мавпа, їдучи з водієм у автомобілі, відкриває молоко, наливає у склянку, точнісінько як Людина. І смаковито п’є витягуючи при цьому специфічно губи у трубочку, так як усі шимпанзе роблять. Вони ніби цілують і ніби ними, губами, весь Час намагаються щось показати. Що? Для Чого?

Вчителі за роботою.

Вчителі за роботою.

На таке запитання сенсфізіологіки Баяна зі створення Натхненної Радості і підказки: – сенсфізіологіки Губ Шимпанзе є відповідь — Баян, похитування і реакція губ – це наука Відчуттів Собою. Людина тільки-тільки починає проходити шлях розвитку, який тварини вже пройшли, і тепер вони своїми рухами вчать нас методів оволодіння свідомістю надтонких відчуттів.

З Давньої Греції дійшли до нас міфи про Посейдона, бога племені іонійців, брата Зевса. Посейдон вважався богом землі, Води, будівництва. Він також, як Нептун у римлян, був володарем моря. Здіймав і гамував бурі, викликав і стишував землетруси, рятував рибальською острогою кораблі, піднімаючи їх з мілин і зі скель. Йому жертвували соснові гілки. Він — батько Пегаса, чародійного «коня Натхнення», давнього символу Натхнення на древніх малюнках та у скульптурі.

Один з варіантів зображення Посейдона.

Один з варіантів зображення Посейдона.

Посейдон завжди тримає у руці тризуб. Волосся та борода його мокрі і повні черепашок (див. дослідження Закону ВУХО, ефекту золотої спіралі і дослідження черепашки як природної енергетичної системи на базі Закону Фібоначчі).

А ось на єгипетських малюнках надто часто зустрічається сидяча мавпа з демонстративно випнутими грудьми (див. малюнок). Та для чогось їх бальзамували, як і Фараонів. Якщо багато Факторів єгипетської та грецької міфології автору якось вдавалося швидше дослідити Законами сенсфізіологіки, то факт присутності мавпи саме у важливі моменти енергетично-інформаційної концентрації, показаної на єгипетських папірусах, залишалися мені важко досліджуваними.

Давні єгиптяни знали секрети сенсфізіологіки оргонного дихання (ПО-дихання) і відобразили це знання - у тому числі, образом мавпи.

Давні єгиптяни знали секрети сенсфізіологіки оргонного дихання (ПО-дихання)
і відобразили це знання – у тому числі, образом мавпи.

І тільки аналогією шимпанзе з Посейдоном та Баяном вдалося дешифрувати особливе значення образу мавпи для роз’яснення і розуміння сенсфізіологіки діафрагм та аргонного дихання…

 

Читати наступну сторінку… 

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930