Get Adobe Flash player

Ритуал схуднення або МЕТОД СТВОРЕННЯ СПЕКТРОГРАВІІНФОТОННОГО КОНУСА ФІЗИЧНИМИ МЕТОДАМИ

«…Тіло – це осел, на якому ми повинні доїхати до Небесних Воріт. Не догодуєш його – здохне, перего- дуєш – збіситься!»

Преп. Амвросій

Дослідженню сенсфізіологіки цього Ритуалу близько 30 років. А сам Ритуал існує від початку контакту Господа з людьми.

«Бо більше від їжі Життя, і Тіло від їжі більше…»
(Модифікація автором слів Ісуса).

До вивчення Су-Джок медицини як універсального, простого, ефективного, безпечного методу діагностики та терапії, Ритуал, винайдений автором, врятував безліч моїх пацієнтів з поважними захворюваннями кишково-шлункового тракту, як то гастрити, виразки, закрепи і тому подібні дисфункції. Цей Ритуал «зробив» статними та граціозними багатьох. А першим пацієнтом, який відчув його (Ритуалу) чудодійну силу, був я сам.

…Доля поставила мене головним лікарем районного закладу охорони здоров’я на Полтавщині, а потім на Поліссі.

У 70 роки була, та й тепер не забута традиція — керівника з району зустрічати хлібом і сіллю на природі. Та ще візьміть додатково мою внутрішню поважність, присутню завдяки поважності моєї посади… Уже всідався у високий УАЗ (швидка допомога) «з розгойду», бо інакше підняти обважнілу тушу не вдавалося. І так мирно, відповідно до чину і рангу, жив.

Та одного разу на Першотравневій демонстрації керівництво району сфотографували і помістили на стенді у центрі містечка з подібними фотографіями зі свята. Йдучи якось на нараду до райкому партії, звернув увагу на стенд, який знаходився поряд райкому. І… онімів. З фото на мене дивився… мій пуп. Тоді, у день демонстрації, було тепло. Ми були по чину у піджаках з коротенькими, модними тоді серед керівників, краватками. На фото було видно, що ґудзик сорочки якось розстебнувся…

І тут я його, ожиріння, вперше у житті побачив! І пуп, і пузо, і сите (й дуже задоволене своєю ситістю) обличчя, яке вже цим словом важко було назвати. Можливо, то був момент ментального катарсису, адже так почалося найперше моє дослідження сенсфізіологіки, дослідження ожиріння. Для Чого воно Людині?

Довідка. Для того, щоб падаючи не впасти, а покотитися – при проблемах недостатності інстинктивно-інтуїтивних реакцій Тіла на відчуття гравітації. І Для того, щоб захистити Внутрішнє (додатковий мур при постійному відчутті страху – від боязні начальника до страху завтрашнього дня. Для того, щоб захистити Внутрішнє від страху «пробиття» скафандру-шкіри при відриві від корабля-матки. І Для того… і Для того… І Для того… Але ми вивчаємо Ритуал, а не інструкцію.

…Район є район. У ті давні роки усі, аж до секретаря райкому, тримали живність у хлівах-хлівчиках. Хто що. У мене були і кури, і кролі, і качки, і навіть дві свині. Я почав думати. Качці, щоб товстішала та корм не переводила, а засвоювала їжу, замішували все з піском.

Довідка. У качки дуже швидко йде процес травлення. Зерно просто не встигає перетравитись. Навіть сталася така історія. Жив хоча недалеко від річки, та качок тримав удома. Але одного разу вони втекли-таки до річки. Добре, що дружина встигла врятувати, а то так би усі і захлинулись, бо повні вола піску тягнули на дно моїх качок. Цілий анекдот ходив по селищу.

А ось двом свинкам, доки маленькі, ми давали пійло (така місцева назва), розводили їжу рідко-рідко, аби шлунок, поки свинка мала, розширити, тоді апетит у старшому віці буде безмежним, що й вимагалося.

Сенсфізіологіка свині запевняє, що свиня — це деградована людина, яка не захотіла віддавати знання.

Згідно даних науки, найближча до нас по імуногомеостазній функції організму тварина - не мавпа, а свиня.

Згідно даних науки, найближча до нас по імуногомеостазній функції
організму тварина – не мавпа, а свиня.

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930