Get Adobe Flash player

Де знаходиться ДУША або СПЕКТРОІНФОГРАВІТОННИЙ ДУШ

Вихідні дані дослідження сенсфізіологіки душі: мій товариш по рибалці, коли точить ножі льодобура, досягає появи «їжачків» на лезі. Тільки тоді вони будуть добре свердлити лід. Хоча і до «їжачків» леза здавались гострими, але бур Тільки ковзав по льоду.

Очевидно, при заточці ножів утворювався конкретний кут у кристалічній решітці металу, з якого вони зроблені. І там виникав фактор «їжаковості» (у нас – волосистості). Тобто взаємооб’єднання магнітоелектростатичних сил у зарядженість, яка допомагає різати лід саме тим, що при роботі льодобура на вістрях утворювались мікроблискавки (див. дослідження «Ґрунт — колообіг інформації у Природі»). Якщо так, то відповідно до Організму «наїжачитись» волосинами — це є фактор загострення та металізації для збільшення кількості мікроблискавок. Що допомагає обертанню такої спектроінфогравітонної дзиґи, як Тіло. Щоб воно могло буквально різати своїм краєм Повітря, утворюючи ефект дзиґи. Що устабілізовує Тіло як Ваньку-встаньку, завдяки цьому «загостреному» процесу. При цьому виникає сепараторність магнітоелектричних сил і сепараторність вільних електронів на кінці волосини. Тіло – сепаратор.

…На рівні середини лопаток поза Тілом Людини знаходиться мобільний спектроінфогравітонний енергетичний центр.

Місцезнаходження позалопаткового спектріон- фогравітонного центру відносно Тіла Людини.

Місцезнаходження позалопаткового спектріон-
фогравітонного центру відносно Тіла Людини.

Довідка. Як видно з малюнку, взаємодіючими з позалопатковим спектроінфогравітонним центром будуть також перископний, колінний, сонячний, місячний, великопальцевий, гравітонний, спектронний у зоні їх перетину та інфотонний (Сто Зустрічей).

Цей центр, об’єднуючись з великикими пальцями Рук, створює два енергетичних трикутники, які творять ромб – спектроінфогравітонну стрілу Часу і Простору, направлену Ідеально вертикально вгору і до колінного енергетичного центру.

Щоб дізнатись місце знаходження його аналога (КВІО) перед Вами, витягніть вперед Руки і подивіться стоячи чи сидячи просто перед себе, а згодом розслабте очі. Погляд автоматично опуститься, і перед Вами на витягнутих і з’єднаних великих пальцях рук і буде цей спектроінфогравітонний енергетичний центр (точніше, у місці трикутника, який створюють нігті великих пальців ).

Точка між нігтями зіставлених великих пальців - місцезнаходження КВІО позалапаткового спектроінфогравітонного центру.

Точка між нігтями зіставлених великих пальців – місцезнаходження КВІО
позалапаткового спектроінфогравітонного центру.

Довідка. Щоб активувати одразу усі центри, зображені на малюнку, поворушіть кінчиками великих пальців за спиною, нібито їх там десь умощуючи. І в цей момент почуєте сильний потік енергії по всіх енергетичних шляхах (це відчувається легким теплом та перегрупуванням м’язів у Тілі, особливо у зоні куприка та крижової кістки).

У цій позиції опустіть погляд далі вниз, і він автоматично впаде на міжколінний енергетичний центр. ви здогадалися, якщо підняти погляд вгору (як це робили Апостоли, як їх цьому вчив Ісус), то погляд досягне центру Ста Зустрічей…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930