Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка ОЖИВЛЕННЯ або МЕТОД ФІКСАЦІЇ ОБРАЗУ

…Батьку, Господи неба і землі, славлю Тебе перед
усіма, бо ти заховав це від мудрих і розумних, а відкрив
немовлятам…

Матвія, 11, 25.

Ми з Вами вже частково досліджували сенсфізіологіку об’єму Людини за Законом ФО (де Ф — форма, О – Організм). Одночасно Закон ФО сенсфізіологіки можна аналізувати як блок означень: Фіксований Об’єм. Очевидно, що Закон ФО має подвійну дію, а ще ширшу – Фізика Оживлення (або Факт Оздоровлення).

Конкретно. Є такий метод оздоровлення Порфирія Іванова – обливання холодною водою. Він ефективний тим, що виконується Закон ФО сенсфізіологіки— фіксується об’єм особи. Дощ, який обливає Вас — це теж використання, але вже самим Творцем Закону ФО. Вітер, який обвіває Тіло, теж Фіксує Об’єм, теж використовує дію Закону ФО. Роздивляючись дерево, будинок, квітку, ми, своїм поглядом теж діємо як вітер, дощ, душ і тому подібне. Використовуємо Закон ФО для реалізації на практиці Закону Уваги.

Методи фіксації.

Методи фіксації.

Купаючись, погладжуючи тіло, засмагаючи ми робимо себе об’ємними. Тобто цими факторами фіксуємо випромінення внутрішнього фізичного вакууму.

Будь це вода, вітер, дощ, погляд, звук або ми, циркулюючі у Просторі, маючи у собі практично 99,9 процентів вакууму, ми всі ніби натикаємось на об’єкт фонізації.

Вітер - зовнішній ФІ-вакуумний випромінювач, утворювач об’єму - ФО-утворювач.

Вітер – зовнішній ФІ-вакуумний випромінювач,
утворювач об’єму – ФО-утворювач.

Довідка. Бадмаєв, лікар, який приніс у наш західний світ секрети тибетської медицини, повідомляв, що, згідно філософії тибетської медицини, «ліками для Людини є сам Простір, який оточує нас, коли ми його потребуємо».

Довідка.

Ми з вакууму. Адже відстань від ядра атому до електрона на декілька порядків більша, ніж відстань від Сонця до Землі (у порівнянні).

Відстань від ядра до електрона на декілька порядків більша за відстань від Землі до Сонця.

Відстань від ядра до електрона на декілька порядків більша за відстань від Землі до Сонця.

Натикаючись на об’єкт фонізації, ми всі – і дощ, і я, і вітер, починаємо його розглядати, обходячи з усіх сторін, маючи характерну таку особливість, як текучість. Пам’ятаєте: «Все тече, все міняється»…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930