Get Adobe Flash player

ЗУ-БАЛАНС або прикраси – таємні вбивці

…Того дня Господь забере геть пишність їх брязкаючих
прикрас і чільця … ланцюжки і браслети, і серпанки, персні
і прикраси для носа… Бо станеться так, що замість солод-
ких пахощів буде сморід, а замість пояса – дірка; і замість
гарно вкладених зачісок – лисина… Тавро замість краси.

Книга Мормона, Нефій, 13:18 – 15:1

Я лікар, що практикує Су-Джок медицину. Це новий напрямок медичної науки та практики, віднайдений професором Пак Джі Ву з дистанційного управління станом здоров’я людини через кисть і ступню. У цій монографії я виконую завдання професора Пака з розповсюдження його знань і обов’язково даю детальнішу інформацію про його винахід. Але у цьому розділі необхідно розповісти читачам про декілька дивних випадків (щоб декого цим вилікувати, а інших – попередити) – про прикраси, як явних вбивць.


Це було у Польщі в 1993 році. Я тоді лікував людей, знаходячись при католицькому костелі у доброго і дійсного пастора ксьондза Мацьонга. Привезли до мене здалека на лікування дівчину 19 років такої краси, яку рідко зустрінеш. Але вона не ходить. Повна відсутність чутливості ноги. Хоча на вигляд нога як нога. Коли її занесли і посадили на стілець переді мною, з’ясувалось, що це сталося у п’ятому класі школи. Батько її, відомий польський бізнесмен, безуспішно намагався вилікувати дочку в Китаї, США, навіть возив десь у Бразилію. Але все марно.

І ось ця дівчина переді мною. На середньому пальці руки у неї красивий перстень, який, як потім з’ясувалось, мама їй подарувала у тому ж п’ятому класі школи. Зусиллями, зі сльозами дівчини, нам вдалося його зняти за допомогою пацієнток і мила. Помасувавши палець, щоб він відійшов, я повідомив батька, що лікування закінчилось. Той накинувся на мене з погрозами, що він не для того їхав за 400 кілометрів, щоб почути такий жарт лікаря. Я повернувся до Божени, так звали дівчину, і попросив її встати. Дівчина встала і пішла до батька. Ще не впевнено, бо за роки каліцтва відучилась. А потім був танець. По радіо грала музика, а я танцю- вав з Боженою. Від її сліз у мене був мокрий халат, а у пацієнтів – хустинки.

Цією історією хочу Вам повідомити просту річ, а оскільки вона проста, то це істина. Згідно теорії професора Пак Джі Ву, Закону Небхідності сенсфізіологіки та Закону Відповідності, рука – це аналоговість усього Організму (див. легенду про майстра А Мо), де великий палець – голова, середні пальці – ноги, а крайні – руки. Рука, кисть, ступня – це аналог Вашого Організму з усіма його проблемами. Тому і діагностика, і лікування за наукою професора Пака – її назва корейською «Оннурі» (гарна, правда ж) – проводиться тільки на кисті і ступні. Адже на ступні – теж п’ять пальців. І вона теж є відповідністю Тіла (див. малюнок професора Пака).

Шукаючи місце проблеми на руці шляхом пошуку болючої точки, так знаходимо дивовижні подібності будови кисті і тіла людини. Дивовижне і те, що будь-які проблеми кисті чи ступні теж, за рахунок зворотного сигналу (дія Закону Осі) створює проблеми Організму. Стає зрозумілим, коли перстень, вдягнений на середній палець, який за цим Законом є аналогом ноги Божени, зробив з неї у п’ятому класі і на довгі роки каліку. А чому ніхто так і не зміг їй допомогти? Вони не Ви. Ви знаєте, а вони не знали таку просту істину, відкриту професором Пак джі Ву, що кисть є Людиною в мініатюрі.

Розглядаючи уважно ці схеми, свою долоню і ступню, упізнай себе.

Розглядаючи уважно ці схеми, свою долоню і ступню, упізнай себе.

Читати наступну сторінку…

One Response to “ЗУ-БАЛАНС або прикраси – таємні вбивці”

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930