Get Adobe Flash player

СЕНСФІЗІОЛОГІКА МЕНТАЛЬНОЇ ГІМНАСТИКИ або як з мікрозвички стати людиною

Якось М. К. Реріх, а його слова, філософські роботи завжди для мене — сіль і зерно культури, етики, сказав: «Гімнастика — це бездумне розмахування руками і ногами».

Я приєднуюсь до його думки: аналізуючи сенсфізіологікою фізичні вправи, вправи йоги, аеробіку і т. д. утверджую — всі ці методи фізичного «вдосконалення» (схуднення, збереження здоров’я, покращення стану Організму після хвороби і так далі) вимагають від людини, яка цим займається, бездумності, вивчення певних поз, їх виконання, виконання статичних чи динамічних рухів, дієт тощо – антисвідомість.

Гімнастика - бездумне розмахування руками й ногами.

Гімнастика – бездумне розмахування руками й ногами.

Погодьтеся, що у кожного своє тіло. У од ного худе, у іншого товсте, у одного ноги сильні, у іншого — слабкі. Так само різняться групи м’язів по розвинутості (від життя, роботи). Але кожен виконує вправу за вказівкою, наприклад, нахилитися туди або сюди, зробити такий або такий рух, зігнути той або той суглоб. Людина за вказівкою когось згинається, і у той момент напружується певний м’яз, і все робиться так, як хтось намалював на схемі або показав, «як треба».

Методики фізичних вправ розраховані на «Авось», тобто колись і якось людина зігне потрібний суглоб, напружить якраз той, що потрібно, м’яз, і це принесе користь.

Приносить. Але тим, хто робить регулярно і робить тільки буквально згідно вказаних інструкцій. А хто не має змоги забезпечити саме таку регулярність і чіткість виконання, він рано чи пізно кидає займатися тим чи іншим видом гімнастики і тому подібними методами «оздоровлення».

І це все через єдину причину — відсутность у Організмі, у психіці, у підсвідомості внутрішнього відчуття необхідності Для Чого? (див. Закон Необхідності сенсфізіологіки).

Згадайте, що Організм робить, коли йому недостає Води чи потрібна їжа, Повітря. Будьте певні, що Ви зробите все можливе, а інколи й неможливе, щоб задовольнити ці його потреби. Далеко не треба заходити: алкоголізм, наркоманія… Все так само з гімнастичними вправами. Організм, коли захоче, то він примусить Вас потягнутися, та навіть приводить до регулярності, якщо вона Йому потрібна. Примусить скоротити того чи іншого м’яза, зробити той чи інший рух суглобами. Він, Організм, так хоче.

Так само Організм сам знає, якому суглобу, м’язу допомогти виконати свою місію, яка сформована Програмою Побудови Організму для досягнення Стану Постійного Здоров’я. Це — як пити, їсти, дихати без Вашого керівництва. Організм без Вас знає, як це робити. Адже інколи виникає підсвідоме бажання потягнулися смачно, до хрусту у суглобах, з кінцевим відчуттям задоволення. Давайте дослідимо, що ж це за механізм діє, яка внутрішня сила непереборно примушує потягуватись, робити цей рух? Яка сенсфізіологіка саме такої самогімнастики Організму?

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930