Get Adobe Flash player

ГРАФОГІМНАСТИКА або ГРАФОТЕРАПІЯ

Хочете стати внутрішньо і зовнішньо Графом, щоб відчути у собі цей стан — стан Графа – і щоб навколишні реагували на Вас як на Графа? Графогімнастика допоможе Вам це зробити.

Довідка. Граф — зі старовинного словника В. Даля — наслідувана дворянська шляхетність, гідність, місцями і донині володарювання, воно почесне і високе.

Тобто Граф — це особа, яка має стабільний маєток (або Простір серед безкінечності), який, незалежно від Часу та інших тимчасових похідних, є фактором, що передається у спадок. Не бути Графом, наслідуючи його маєток чи прізвище, — неможливо. Бути Графом — це ним бути. Навіть коли пропи- ти, прогуляти маєток, графство і т. д., але титул внутрішнього стану, ознаки «графськості» залишаться навіть у нащадків, ким би вони не були.

Довідка. У цій статті сенсфізіологіка Графськості пропонує Вам графіку певних Знаків, що будуть створювати Графа з Вас і у Вас — і у Ваших дітей, і у Ваших внуків, тобто відповідний внутрішній титул.

Пропонується їх назва, роз’яснення їх психоемоціональної та фізіологічної дії. Використовуючи просте написання цих Знаків у Час вільний або спеціального тренування, або навіть коли просто щось пишете, Ви досягнете оволодіння Графськістю, тобто Простором.

Довідка. Володіння Простором — це можливість ним маніпулювати у необхідному напрямку і для необхідної Графові Мети.

Тобто графогімнастика сенсфізіологіки — це оволодіння Свідомістю і Розумом Простору, і самим Простором. Погодьтеся, що так мало живих людей володіють шматком Простору, а тим паче — Землі.

Початковим Знаком графогімнастики, як Ви вже здогадалися, буде Крапка.

а) Портрет Крапки. Автор-художник: наука Сенсфізіологіка. б) Винесена збільшена мідна табличка. Впишіть у ній своє ім’я та призвіще. Для Чого? Та щоб бути графом і Свого Простору.

а) Портрет Крапки. Автор-художник: наука Сенсфізіологіка.
б) Винесена збільшена мідна табличка. Впишіть у ній своє ім’я та призвіще.
Для Чого? Та щоб бути графом і Свого Простору.

ПСИХІЧНА ЕНЕРГІЯ КРАПКИ

Як зазначалося у попередньому дослідженні, Крапка, згідно її сенсфізіологіки, є графічно гравітонним об’єктом, у якому є все. Адже Лінія, якою продовжує себе Крапка у певному вибраному нею, Крапкою, напрямі Простору, розтягує пружину особистої енергії до якоїсь Мети.

Вона, Крапка, змінюючи напрямок у будь-який бік і будь-який момент Часу, створює всю решту геометричних площинних і об’ємних елементів Всесвіту. Таким чином, Крапка — це Акт реалізації свободи Свободи. Свободи вибору Шляху, Свободи швидкості руху, Свободи напрямку, Свободи Життя або Стану Постійного Здоров’я.

Ставлячи такий гравітонний і графічний Знак як Крапка, Ви стаєте Вільною Людиною…

Читати наступну сторінку… 

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930