Get Adobe Flash player

ЛЕП-тренінг або ЯК СТВОРИТИ З СЕБЕ ЛІТІЄВУ БАТАРЕЙКУ АБО ЗІРКУ

Вам, очевидно, відомо про літієві батарейки, їх більшу потужність і довговічність. І що Літій є основним елементом матеріальності Космосу (Зірок).

Я декілька разів зупиняюсь при дослідженні сенсфізіологікою на цьому Законі — Законі Відповідності. Він дуже важливий. Згідно цього Закону, Ви також тепер навчилися бачити форму долоні як тіла і великого пальця — як голови. Ви, як і його першовідкривач – професор Пак Джі Ву, тепер бачите, що долоня з п’ятьма виступаючими частинами-пальцями – це Ваш Організм, де голова, дві руки, дві ноги теж складають у сумі п’ять.

 

Лікувальна система, яка використовує енергію Закону Лабіринту за Законом Відповідності

Лікувальна система, яка використовує енергію Закону Лабіринту
за Законом Відповідності

Тепер знаєте і таку силу Відповідності, що кожен рух, який зробить м’яз пальця, долоні чи ступні, буде повторений інформаційно у вигляді внутрішніх вібрацій кожним м’язом Організму, кожним органом, кожною його частинкою. Скористаймося силою цього і його КВІО — Законом Лабіринту, тобто силою Розуму і Свідомості Творця, їх об’єднаною силою.

Берете фломастер будь-якого кольору, аби Вам сподобався, і аркуш товстого паперу. Перемальовуєте Лабіринт, зображений на древній монеті з Кносу (див. малюнок) чи гормональні моделі сенсфізіологіки (див. малюнок), немає значення який, намагаючись, як найважливіший елемент зберегти не пропорції Лабіринту, а кількість його коридорів та ходів пройтися їх ходами.

Відповідно жінки малюють квадратний, а чоловіки – спіральний Лабіринт. Зробили? Зробили. А тепер берете олівець чи сірник, що до вподоби, а найпростіше і найефективніше — нігтем великого пальця руки як аналогу голови, і починаєте водити від входу Лабіринту до його центру, затримуючись у центрі на рахунок від одного до дев’яти, потім поворот – і рухаєтесь Лабіринтом до виходу. Це і буде ЛЕП-тренінг сенсфізіологіки Лабіринтно-Енергетичне Програмування, точніше, Лікувально-Енергетичне Програмування до Стану Постійного Здоров’я, суть така ж, як і у відомому понятті ЛЕП – лінія електропередач.

Дуже проста процедура. Зробіть це до трьох раз однією рукою і повторіть те саме другою. Потім, якщо це Вам сподобається (а що ЛЕП-тренінг Вам сподобається, я в цьому впевнений), великим пальцем однієї ноги до трьох раз, і другою. Обов’язково у центрі робіть паузи на рахунок від одного до дев’яти. Це проста і весела процедура. Її правила:

Правило 1
При виконанні ЛЕП-тренінгу за будь-яких умов заборонено «перескакувати» стіни. Ви можете, коли, наприклад, спрацював телефон чи щось інше, тільки повернутися до виходу з Лабіринту, адже працюючи з Лабіринтом, Ви розмовляєте з Творцем Людини Його мовою і користуєтеся Його ж енергіями величезної діючої на все і на Вас сили. Ви користуєтесь тут також своєю особистою гормональною системою, яка є каталізатором і керівником усіх Ваших функцій. Краще поверніться. А телефон почекає…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930