Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка Лабіринту або ЕНЕРГІЯ БУМЕРАНГА

Де взяти Енергію?
Енергія — у Лабіринті.
Усе живе є Лабіринтом.
Усе є зібранням Лабіринтів.

Закони сенсфізіологіки

 

У багатьох народів світу — і в манускриптах, і на монетах, і в будовах Для Чогось зображені Лабіринти. Різна їх форма, вигляд. Найбільшим вважається Лабіринт Аменемхета ІІІ, єгипетського фараона 2000 р. до н.е., описаний грецьким істориком Геродотом та мандрівником Страбоном, мав близько трьох тисяч залів, половина з яких була під землею.

На фресці зображено навчання фараона набору та концентрації енергії за рахунок руху у Лабіринті та методів утилізації Сонячної енергії

На фресці зображено навчання фараона набору та концентрації енергії за
рахунок руху у Лабіринті та методів утилізації Сонячної енергії
(дивись дослідження Рогу Достатку)

Відомі з історії Лабіринти на острові Крит, Лабіринти у Прибалтиці, в Греції і т. д. При чому в більшості випадків Лабіринти графічно мало різнилися, що говорить про загальний їх генезис.

Лабіринт - тренувальна та гормонуюча система

Лабіринт – тренувальна та гормонуюча система

До цього часу історична наука не може вірогідно з’ясувати призначенняїх повсюдного будівництва, але Ви, вивчаючи сенсфізіологіку, знаєте вже про Закони Всесвіту, наприклад, Закон Відповідності.

Сенсфізіологіка Лабіринту доводить, що згідно Закону Відповідності, Лабіринти у древності виконували такі значущі функції сенсфізіологіки, як циркуляторну терапію.

Довідка. В давніх рукописах слово «Лабіринт» перекладалось як «хорос» (буквально означає «коло»).

Людина, користуючись Лабіринтом для терапії, була примушена циркуляцією його ходів рухатися то лівим, то правим боком Тіла. Так Сама по Собі виникала цілеспрямована стимуляція то лівої, то правої ноги, концентрація погляду то вліво, то вправо рухом по Лабіринту. Особливо важливо – цім проводилася стимуляція бокового зору, який практично і є правдивим і конкретизованим. Адже центральний зір у людини – це є об’єднаний образ з двох очей. На небезпеку людина реагує моментально (тобто інстинктивно) тільки бічним зором…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930