Get Adobe Flash player

Як зробити урожай або СЕНСФІЗІОЛОГІКА РОГУ ДОСТАТКУ

Основою дослідження сенсфізіологіки врожаю є такі дані: тільки 0,51% сонячного світла використовується рослиною для свого синтезу води з вуглекислого газу; в умовах України рослина росте не цілий рік; коли рослина мала, молоденька, то зона контакту зі світлом в неї теж мала, що відстань між прирученими рослинами (тобто сільськогосподарськими) – це практична пустка; є велика втрата частини світлового променя, який не відбивається від поверхні, заполоненої Хаосом і т. д., і т. п. (див. малюнок). Тобто рослини мінімально мають можливість використати інфрачервоні промені (хоча де є тепло, там вони і ростуть).

Лише 0,51% випромінення Сонця використовується рослиною для життєдіяльності.

Лише 0,51% випромінення Сонця використовується рослиною
для життєдіяльності.

А ось хлорела, наприклад, розвиваючись у калюжі, має ККД використання сонячного світла вже 10-12%.

Питання врожайності, як досліджує сенсфізіологіка, стоїть так: як зробити пшеничину чи бурячину хоча б хлорелою. А потім скористатися з накопиченої енергії, щоб не висмоктувати кров Землі — нафту.

Але найстабільнішою та найефективнішою системою використання сонячної енергії є синьо-зелені водорості. Як відомо, це найстаріші відомі біологічні істоти Землі. Що цікаво, за такий велетенський проміжок часу – декілька мільярдів років – вони залишилися такими, якими вони є. Чому? Для Чого?

Клітина холери. 1 - Ядро холери. 2 - Чашевидний хлоропласт, який виконує функцію нейтрона (дивись фізико-хімію нейтрона) та локатора спектрогравітонної енергії при спектронуванні,- аналог світлового локатора-катапульти ока людини.

Клітина холери.
1 – Ядро холери. 2 – Чашевидний хлоропласт, який виконує функцію нейтрона
(дивись фізико-хімію нейтрона) та локатора спектрогравітонної
енергії при спектронуванні,- аналог світлового локатора-катапульти ока людини.

Давайте дослідимо, Для Чого?..

Згідно сенсфізіологіки, промінь світла, потрапляючи до ока, проходить скловидне тіло (див. малюнок), яке й існує для пригальмовування фотонної енергії в ньому і сепарації хвильової та корпускулярної його частин, щоб хаотичність руху близнюків можна було відрізнити.

Знаки

1 – Знак-фактор сенсфізіологіки циркуляції існуючого життя.
2 – Знак Фотонно-вакуумного циклу розвитку енергії (Іноортація).
3 – Модель пружності життя (похідна фотонно-вакуумного циклу розвитку енергії).
4 – Знак-фактор Заокну Життєвої Осі у просторовій вібрації.
5 – Модель пружності життя з демонстрацією процесу рзділення фотонної енергії в оці та її пригальмовування виникненням векторів – акт самоусвідомлення, структуризації та індивідуалізації хвильового та корпускулярного чинників світла в оці у момент гальмівних м’язово-судинних скорочень перегрупування кристалів у колоїді скловидного тіла.
6 – Схeма ока та цього процесу.

Тобто в оці, за рахунок ефекту Френеля (див. статтю «Грип від Слова гравітація») відбувається концентрація рефракційно-хвильової складової у таку собі стислу пружину на дні ока та наліплених на ній, точнісінько так, як молекули води на «дракончику» ДНК, фотонних корпускул зі світлової хвилі із зрозумілою, таким чином, несамовитою енергією розправлення цієї пружини і катапультування корпускул.

Поняття «аж душа світиться» або «очима серця світяться» йде від інтуїтивного усвідомлення людьми сенсфізіологіки цього процесу. Процес так само діє, як діє аденозинтрифосфорна кислота при активації пружини білка у м’язах. А якщо так, то ми зрозуміємо розумність та логіку хлорели, яка у калюжі сприймає світло, що проходить через молекули води (аналог скловидного тіла ока) і яке буде структуроване цими молекулами. Ось за рахунок чого хлорела починає активно засвоювати природні фактори….

Читати наступну сторінку… 

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930