Get Adobe Flash player

Закон СИНЬОЇ БОРОДИ або САНТА-БАРБАРА СЕНСФІЗІОЛОГІКИ

Це один із найскладніших для вивчення та дослідження Закон сенсфізіологіки – Закон Співжиття, як складне і саме співжиття. І це тому, що автор не може у цьому підручнику подати усі тонкощі взаємодії елементів системи театру Синьої Бороди (Вашого оточення) та його філософію. Тому прошу перечитати казку.Щоб дослідити сенсфізіологіку і пояснити дію Закону Синьої Бороди, нам необхідні дві довідки. Перша про спектрон, як фактор-результат дії фізичного Закону Дальнього Зв’язку. Як Ви пам’ятаєте з фізики, дальній зв’язок є моментальним і у Просторі, і у Часі, і у всьому – то Спектрон, окрім своїх індивідуальних означень, має в собі об’єднані характеристики таких елементарних часток, як фотон, лептон, ківітон і бетон.Довідка. Іменем останньої часточки (бетон) люди випадково назвали застиглий цемент, але мусимо для точності сприйняття інформації повернути елементарній часточці Бетон її істинне ім’я, незалежно від того, подобається це комусь чи ні. Он багатьом не подобається, наприклад, що нашій країні повернута її істинна назва Україна, державі, яку називали то Малоросія, то УРСР, то ще якось. Ми, українці, свого імені не крали і не забували, як би нас не називали, то чого така часточка, як Бетон, не має права дізнатися про себе і вже таким чином себе Самоусвідомити.

Покличте мене на вулиці Петром чи Іваном – я не озирнусь. А чого озиратися? Я ж Олександр. А чого б то елементарній частинці «бетон» так само не робити? Назвемо її «бетон» і вона обернеться, даруючи свої Знання у вигляді енергії БЕТ та БЕТО-тренінг. От яка сила Закону Уваги.

Довідка. Згідно сенсфізіологічного дешифрування, назва БЕТОН походить від Біологічна Енергія індивідуального часу (Темпо), яка знаходиться в циркуляторній системі (О), несучи у собі фізичну константу Світла (Ньюмен).

Про БЕТО-тренінг буде окреме повідомлення, а у нас задача – вивчення дії Закону Синьої Бороди, або діяльності Спектрону.

Спектрон, як голографічна копія Людини, або КВІО, у той момент, коли вона формує Проект, у якому їй допомагає бетон своєю енергією БЕТ (біоенергії Часу), примушує Людину і її КВІО рухатися, тобто розмножуватися, як нулі у десятці, далі і далі до об’єкта Уваги (див. малюнок). Наприклад, до Альфи Центавра. Причому КВІО рухається у вибраному вже самим КВІО ритмі. Ми у сенсфізіологіці цей процес називаємо Уявою Наміру.

Моя єдина! Моя єдина! Моя єдина Україна!
Моя єдина! Моя єдина! Моя єдина Україна!
«Я» і мої КВІО, які рухаються у своєму часовому ритмі. КВІО - це самопродукування початкового елементу життя до безкінечності.
«Я» і мої КВІО, які рухаються у своєму часовому ритмі.
КВІО – це самопродукування початкового елементу життя до безкінечності.
 а) знак сенсфізіологіки початкового елементу життя; б) елемента чаосового ритму життя, складений з елементів-кроків «тут і зараз»
а) знак сенсфізіологіки початкового елементу життя;
б) елемента чаосового ритму життя, складений з елементів-кроків «тут і зараз»

Довідка.На ефекті створення КВІО-ритму, між іншим, працюють усі банки. Вкладаємо у банк, наприклад, десятку (гроші є КВІО Людини, Людина є КВІО грошей. А КВІО — той, хто мене захищає) і, згідно Законів сенсфізіологіки грошей, чекаємо фактор «9» – фактор Свідомості, тобто кредит банку Особі, іншій Реальності, яка має Свідомість, і яка візьме ці гроші для створення Ритму-доходу самодіяльної Сутності.Маючи опору – банківську одиницю, що виступає інформаційною формою «9», банк творить з «0» дзеркальне відображення «10». А «10» (див. попередню статтю), взявши цю інформацію як стартовий капітал створить відлік нарахувань до наступної десятки (дивись ряд цифр), перетворюючи десять не у наступні десять, а у десять-десять, і так до безконечності.
Перетворення стартового капіталу у нескінченний прибуток при наявності одномоментної (або регулярної появи) Свідомості - 9.
Перетворення стартового капіталу у нескінченний прибуток при наявності
одномоментної (або регулярної появи) Свідомості – 9.

Тобто якщо брати суто візуальний ефект банківської діяльності грошей (КВІО Людини), то це виглядає не як одиниця з багатьма нулями (100000000), а насправді це – 1010101 і т. д., що, як очевидно, може зупинитися у будь який момент через дефект наявності свідомої банківської сутності «9»…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930