Get Adobe Flash player

Як знаходити відповідь або ФАКТОР МЕНЕМО ТА ЗНАЙОМСТВО З КВІО

…мене можна лише тоді побачити, коли є те, що створює мою тінь.
Авто

 

Наприклад, знайти відповідь на таке питання: чи рухливість очей створюватиме Розумність? Чи можливе ще якесь інше їх використання, окрім зору? Наприклад, я можу рухати очима разом з м’язами тіла, а можу і окремо, тільки ними, а можу кожним оком окремо. А як буде корисніше? І для кого, і для чого корисніше?

Тут логічним буде такий висновок: очі роздивляються довкола, оцінюють навколишнє, потім концентрують його як мету у Крапку. А потім Тіло йде, летить, їде – несе, везе очі до тієї Крапки, щоб її (мету) детальніше роздивитися.

Психологія кожного, і Крапки теж, без сумніву, проста: хто не любить Уваги? Увага – демонстрація любові, адже на чомусь бридкому зупиняти Увагу ніхто не стане. Логічно? Логічно. Так діє Закон Уваги сенсфізіологіки.

Отже.

У якомусь просторовому об’ємі очі побачили ЩОСЬ. Очі оцінюють у просторі це ЩОСЬ, і, головне, оцінюють його з моментальною швидкістю, більшою від швидкості світла…

…І тут я зупинюсь коротко на характеристиці сенсфізіологіки феномену дальнього зв’язку і на тому, чому він є моментальним незалежно від Простору і Часу. Візьміть якусь паличку – олівець, ручку – і поставте на стіл щось, наприклад, бокал. Потім до нього притуліть одним кінцем олівець і штовхніть його (олівець) вперед. Бокал піде за рухом олівця.

Олівець - демонстратор дії Закону Дальнього Зв’язку.

Олівець – демонстратор дії Закону Дальнього Зв’язку.

Штовхання Простору і Світла – оце і є секрет фізики Дальнього Зв’язку. І ось цим секретом у природі володіють наші очі: глянули на Альфу Центавра – і уже там. Куди там фотонам і іншим «онам» рівнятися з швидкістю очей при штовханні Світла! Наприклад, швидкість світла у якихось там 330 тисяч кілометрів на секунду, поки добіжить з пункту А до пункту Б – о-го-го часу пройде!

Головне у Законі Дальнього Зв’язку сенсфізіологіки, що фотони можуть об’єкт проскочити, розсіятись і тому подібне — адже на них діють різні фактори Всесвіту. А очима штовхнули Простір – і на Альфі Центавра, роздивляємося, як-не-як інше життя, інші реальності.

Око - камертон і резонатор Уваг

Око – камертон і резонатор Уваг

Модель характирестики Закону Дальнього Зв’язку сенсфізіологіки.

Модель характирестики Закону Дальнього Зв’язку сенсфізіологіки.

Закон Уваги гласить: практично у безкінечному об’ємі рухаючись від Мене як Крапки, Я очима рухаюся до іншої Крапки-Мети з моментальною швидкістю.

Що цікаво: згідно сенсфізіологіки цього Закону, процес іде у вигляді магнетизму самого об’єкта, бо чого б то Зіркам світити або нам на вулицю виходити? Чи не задля того, щоби вполювати чиюсь Увагу? Очевидно, усі, хто живі, хочуть бути видимими.

Тепер стає зрозумілим, що безкінечно об’ємній та безкінечно рухливій енергії очей теж немає конечності. Кожен об’єкт візуалізації своїм магнетизмом дає їм, а разом нам, та ще й з задоволенням, енергію…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930