Get Adobe Flash player

Поза безсмертя або 100-ПРОЦЕНТНА ГАРМОНІЗАЦІЯ ДУШІ І ТІЛА – РО-ІНАУГУРАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ДІЇ

Наприклад, РО-інаугурація Душі. Вказівний і безіменний пальці у вихідній позиції опиняються на крилах носа, великий і мізинець – закривають ніздрі. Відповідно середній палець сам опиняється на точці між бровами. Саме так виконується РО-інаугурація Душі, або відновлення народження легень.

РО-інаугурація Душі, або відновлення народження легень.

РО-інаугурація Душі, або відновлення народження легень.

Довідка. Цю вправу бажано зробити у Воді. Хоч раз. Це дуже важлива вправа.

Сенсфізіологіка. Так виникає автоматичне становлення легеневої системи у прародинний стан. Це дійсний стан, як у момент народження, як у перший момент вдиху, особливо корисний особам із проблемами серцево-судинної системи і дихання.

Чи існує ще більш ефективний метод відновлення Життя? Адже ембріональний стан підготовки до народження акцентує та акцептує усі життєві сили у цілеспрямованість самого акту народження.

Видих у Простір, який автоматично створиться РО-інаугурацією Душі, зліквідує пам’ять стресової ситуації, яку прийшлось більшості з нас пережити, народжуючись неприродним шляхом.

Довідка. Народжуватись неприродним шляхом — це не головою вниз, як повинно бути в напрямку гравітаційної сили Землі, поздовж її, а у напрямку магніто-електричних сил, тобто практично протидіючи напрямку гравітації, а дехто і народжується за допомогою кесаревого розтину, практично залишаючись ненародженим (невипростаним), зігнутим у Самого Себе.

1 – Новонародження – це зміна взаємовідносин Сутності (її фізичного) з гравітонною енергією.
2 – Центральний випромінювач гравітоної енергії Космосу.
3 – Гравітаційний центр Землі.

Довідка. З висновків сенсфізіологіки гравіперпендикулярні пологи (паралельні поверхні Землі) вносять дискоординацію в розташування інформації в молекулах ДНК, переводячи нас у стан намагніченої, тобто залежної від магнітних потоків Землі Особи. Так Особа, як і плазмовий потік, «вморожується» у них і з Часом забуває левітаційні навички.

А так би ми (при гравінаправлених пологах), послідовно перевертаючись при народженні (див. схему), переходили б на відчуття, окрім гравітаційного центру Землі, ще й гравітонного центру Всесвіту, і навіть Мислення Творця.

Довідка. Добре роблять акушери, перевертаючи негайно немовля головою вниз. Хоча це вже ерзац гравінаправлених пологів, але так утишується ефект розкриття легень, як парашута, що пом’якшує плавність переходу з Реальності у Реальність.

Як усвідомити дію РО-інаугурації душі?

Театр починається з вішака, країна — з елегантності та інтелекту митника, а Людина – з кінчика носа.

Тут дуже важлива залежність сенсфізіологіки РО-інаугурації Душі такого елементу Природи, як Життя. Тож давайте проведемо дослідження сенсфізіологіки Душі, щоб знати, для чого робити РО-інаугурацію відновлення-народження легень.

…Сформована Свідомість паралельної Реальності (Душа), яка вирішила провести відпустку-подорож у нашій Реальності (далі — Турист), народжується на Землі шляхом тороїдального вивороту симпатичним таким малям, яке від моменту народженості і буде носієм Свідомості (Душі) Туриста з іншої Реальності.

До того часу, поки Свідомість Туриста (Душа) буде зацікавлена у нашій Реальності, це Тіло-носій буде розвиватися, зберігати активність, життєвість та проводити автоматичне відновлення себе до межі практичної безкінечності життя людини (у 40 000 земних років)…

Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930