Get Adobe Flash player

Анотація

Останні десятиліття лікарі знаходяться у пошуку нової філософії медицини, яка б дала, на фоні існуючого статусу медичної допомоги, якісні зміни у баченні перспектив творення здоров’я. Узагальнюючи досвід древніх та сучасної медицин, цією книгою я хочу проявити науку під назвою «сенсфізіологіка», яка декларує і досліджує філософію виникнення здоров’я – тобто філософію Творення Стану Постійного Здоров’я.

Ця філософія прийшла на зміну філософії медицини захворювань, а тому я не хочу запевняти читача, що книга легка – вона складна. Складна по суті. Так само, як і будова яблука, яке ми сприймаємо за формою, виглядом, смаком… А не по Ідеї його Творця.

Книга складна тим, що мусить собою відобразити не тільки форму, вигляд і смак медицини майбутнього – Творення Стану Постійного Здоров’я, – а і форму, і вигляд і Програму Творця Ідеального Організму Людини, відобразити філософію розуміння Свідомості Захворювання чи Симптому, розуміння їх як посланців Творця, наших помічників зі збереження життя. Тобто книга має за мету проявити філософію медицини, яка припиняє боротьбу з ними, як з ворогом…

А тому первинною по внутрішній суті була назва книги «Йожик в тумані».

Я довго думав, як перекладається моєю улюбленою українською мовою слово «революція». І так не знайшов відповіді. Бо це латинське слово для усіх рідне і знайоме. Так само, як і мені назва «Йожик в тумані» (адже українською правильно – їжачок). Тобто я – українець, вживаю слово «революція» без перекладу, сприймаю слово по його сенсу. Для аборигена, який живе у джунглях – нічого не означає сенс слова «революція», так як і для пересічного англійця – сенс вислову «Йожик в тумані» – можливо що він не бачив геніальний мультфільм. Саме тому їм – і англійцю, і аборигену, буде трохи складно зрозуміти філософію, сенс та методологію науки сенсфізіологіки, науки, яка виникла на основі філософії цього мультфільму, науки яка ліквідує туман зі страху людей за своє здоров’я. Таїну Стану Постійного ментального, емоційного та фізичного Здоров’я відкриває наука сенсфізіологіка. Вона для сприйняття і усвідомлення надана мною у фантастично-науковій моделі «AD-HOC гіпотеза». Окрім пізнавальної та активуючої мислення ролі, книга показує читачу як роздивлятися світ через мікроскоп Свідомості, вчить, як стати Співрозмовником Підсвідомості.

Книга уявнює настільну книгу-підручник нової цивілізації людей, названих мною Людиною Свідомою (Homo Sensus), та огляд серії досліджень, проведених мною, як автором сенсфізіологіки, за результатами терапевтично-діагностичного та сенсфізіологічного досвіду. Підручник Homo Sensus доводить принципи функціонування Людини, Мету створення Природою Людини, Мету створення елементів Людини і Мету створення Природи для функціонування Людини – на базі пошуку відповідей на запитання: «Для чого?».

У нетрадиційній, інколи гротесковій, фантастичній інтерпретації сенсфізіологікою розглядуються вірування, творіння, мистецтво, письмо, інші надбання культури як сучасної цивілізації, так і древніх, минулих цивілізацій.

Утверджую, що методологія моїх досліджень може бути названа сенсфізіологікою від оклику-пізнання Мети – «Мето!». Сенсфізіологіка, як прикладна метофілософія, будучи закономірним результатом розвитку уявлень про енергію та її різновиди, дає нові можливості творення здорової якості Життя та його Досконалості за рахунок Усвідомлення головної тези сенсфізіологіки: Людина ніколи не хворіє, тільки реагує.

Книга розрахована на кожного.

Призначення книги – відновити пам’ять Знань Свідомості.  Читати наступну сторінку…

Leave a Reply

Мова:

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930