Get Adobe Flash player

СЕНСФІЗІОЛОГІКА ПРОБЛЕМИ : АБО ГІПЕРТОНІЯ, ЯК ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ОСІ

Журнал JAMA в коментарії редактора констатує: що ризик гіпертонії має 90 % населення розвинутих країн і що «гіпертонія – некерована і завойовує світ»

Наука сенсфізіологіка проти такого безапеляційного твердження і своїми дослідженнями доводить:

Пора Людині Розумній схаменутись! Адже Людині Розумній нав’язується думка, що піднімання тиску – це вже гіпертонія…

Зверніть Увагу:  Проводяться в супермаркетах, інших людних місцях, ентузіастами-лікарями та різними спецорганізаціями по «боротьбі з гіпертонією» вимірювання тиску… І все це робиться, чи свідомо, чи несвідомо ентузіастами, лише для того, щоб людину, у якої виявлено підвищення тиску, «посадити (є такий вислів у наркоманів) на голку» (тобто узалежнити на ліки та апарати “від тиску”) . А саме страшилками про інсульти та інфаркти. Тобто, повторюю через важливість, щоб страшилками примусити людину почати купувати-вживати ліки, купувати апарати для… рекомендованого лікарем… щоденного вимірювання тиску!

Констатуємо Факт. Людині, яка «піймалась» на приманку, у вигляді акції «вимірювання тиску», відразу ж проводиться лікарем чи ентузіастом навіювання постулату безповоротності та безальтернативності такого змісту: «ПРИ НАЯВНОСТІ  НАДНОРМАТИВНОГО ТИСКУ – ЛІКИ ТА ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ НА ВСЕ НАСТУПНЕ ЖИТТЯ».

Наука сенсфізіологіка стверджує: НЕПРАВДА!  Наука сенсфізіологіка своїми дослідженнями, діагностичною та терапевтичною практикою, доводить: Альтернатива медикаментозній залежності, а точніше антитисковій наркоманії, все таки існує. Але існує лише тоді, коли Людина Розумна стає Людиною Свідомою. Тобто усвідомить наступне:

1. На Планеті Земля окрім Людини Розумної жодна істота тваринного і рослинного світу не може виконувати Акти життєдіяльності в стані постійної стабільної вертикальності до поверхні Планети, та ще й при цьому… переміщуватись по в цьому ж, перпендикулярному до поверхні Планети стані…;

2. Саме вертикальність, стає нам, Людям Свідомим, тепер зрозуміло, і збудувала Організм Людини Розумної і таким чином робимо основний висновок, що вертикальність до Планети і наявність розумності і стану здоров’я – це категорії тотожні;

3. Таким чином і гіпертонія (аналізуємо в статті саме це захворювання і його епідемічність) є не що іншим, як втрата відчуття “особистої вертикальності-перпендикулярності” до Планети;

4. Наступний висновок Людини Свідомої: Піднімання тиску – це не що інше, як намагання самого Організму Людини Розумної захистити себе від падіння на Планету… головою. Намагання не лише “підняти вище розумну голову”, а ще і тиском корегувати зміщення Осі Організму відносно вертикалі “Між Небом і Землею”… Тобто гіпертонія є намагання таким Актом Самозахисту забезпечити собі стан превентивного здоров’я;
Керуючись цими закономірностями та базуючись на постулаті самозахисту Організму Людини Розумної як Акту забезпечення стану постійного здоров’я та розумності, наука сенсфізіологіка надає вам методологію (назвемо так) “Реновації відчуття вертикальності біоробота Людини Розумної, її тіла” (читай: відновлення антигравітаційного чуття і чуття гуморальної невагомості в атмосфері цієї Планети).

Довідка: Ця методологія, при вивченні епідеміології гіпертонії, надається лише частково, решту методів реновації вивчайте і користуйтеся ними із Живого Журналу sensfiziologika live journal під тегом “гіпертонія”, “гіпотонія”.

Дослідимо. Підсвідомість тіла (біоробота Людини Розумної) знає без сумніву – що такій істоті Планети, як дереву, щоб бути вертикальним до Планети, та ще і втриматися в цьому стані, необхідно пустити коріння в кору Землі. Але тягнутися від нього вверх “до Неба”. Дивимося на тіло Людини Розумної… Корінь тіла направлений “до Землі” – ступня і “крона” тіла направлена “до Неба”  – маківка голови. Ступня, і це очевидно, відчуває гравітаційний центр Планети (тут Земля) і подає Організмові біоробота сигнал корекції вертикальності стосовно цього Центру та перпендикулярності до поверхні Планети, а маківка голови біоробота, вашого тіла, натомість відчуває антигравітаційний напрям від сил Всесвіту і  дає відповідно Організмові сигнал корекції вертикальності стосовно цього Центру…. Так утворює через тіло вісь взаємодії сил Планети і Всесвіту. Все просто і логічно (сенсфізіологічно).

Тому ми беремо, і на цих засадах, ліквідовуємо гіпертонію, як фактор втрати чуття антигравітації, як фактор втрати чуття  гуморальної невагомості, втрати спроможності тіла “втікати до Неба від сил гравітації”. Зверніть Увагу і відчуйте (точніше послухайте) і ступню, і маківку голови, а саме у мить стояння. І у ту мить коли сидите. І у ту мить коли навіть лягли… І вам ступня і маківка ВСЕ повідомлять. І навіть  віддячать, за Увагу, – як вдячними стають усі на кого, як важливу особистість, звернули Увагу. І тиск обов’язково унормується. Але як це зробити практично: “послухати” і ступню, і маківку.

Зверніть Увагу і відчуйте ступню лівої і правої ноги в момент стоянн. Чи є  гармонічним прилипання, точніше доторкування, ступні до Планети, адже ваше тіло “висить” над  Планетою, торкаючись її лише дев”ятьма  точками ступні. Як відчуває Планету шкіра та чи є контакт кінчиків пальців до поверхні Планети. Чи однакове навантаження від ваги тіла на одну ступню і другу ступню. Чи не натискуєте більше певним пальцем (пальцями) на Планету, чи навпаки палець “висить” (висять) у повітрі…  Відрегулюйте ці фактори. І тиск обов’язково відразу унормується.

Ще одна технологія. Зверніть Увагу і відчуйте, як вами відчувається вага тіла на точці меридіана нирок ЮНЬ ЦЮАНЬ (вона відома за назвою “Велике джерело яке фонтанує” і чи не є наше тіло, з руками-пальцями, які “виприскують” з нього, таким “фонтаном з джерела”? Є! (див. мал.).

Вона, ця славна антигіпертонічна точка, знаходиться під середніми пальцями ступні. Якщо ви на ній в житті не стоїте (якщо маєте проблеми тиску – то так) то станьте-умостіться, і тиск унормується.

Наприклад, ще одна технологія. Зверніть Увагу і відчуйте: чи ніздрі вашого носа знаходяться паралельно поверхні Планети. Адже вони в тіла Людини Розумної “дивляться отворами вниз”, а саме Для Того єдиного, щоб легені дощ не заливав, коли Людина Розумна НАВІТЬ В ДОЩ функціонує… Якщо ніздрі постійно або надто підняті, або надто опущені, то поправте їх паралельність до Планети. І тиск обов’язково унормується.

Або ще одна технологія. Зверніть Увагу чи ваша голова не впала випадково вперед або назад відносно до вертикальної Осі (Осі, яка сполучає гравітаційний Центр Землі і антигравітаційні сили Космосу)?  Адже саме для діяльності вздовж цієї Осі був збудований і постійно, кожну мить, формує свій стан Організм Людини Розумної. Тоді підніміть руку і торкніться великим пальцем руки самої верхньої точки черепа. І, саме там, куди автоматично торкнеться черепа великий палець руки, й буде знаходитись ще одна антигіпертонічна точка Організму. Відома точка китайської медицини БАЙ ХУЕЙ (вона відома за назвою “Сто зустрічей”, а ось в індійській Йога-філософії – це енергетичний центр Сахасрара). За тим, хитніться тілом легко-легко: вліво-вправо, вперед-назад, діагонально в боки… І відразу відчуйте, як Актом самовипростування, ваш Організм, САМ регулює мить з’єднання через себе космічної антигравітаційної та земної гравітаційної сил, відновлюючи тим чуття антигравітації, яке притаманне лише Людині Розумній. Зробіть такий простий тренінг стану гуморальної невагомості в атмосфері Планети (назвемо “сеансом Зв’язку Неба з Землею через тіло Людини Розумної”). Зробіть ще і другою рукою, діючи на  протилежні системи тіла. І тиск обов’язково унормується.

А ось для надто впертих гіпертоніків… Наукою сенсфізіологікою рекомендований наступний тренінг стану постійного здоров’я та технологія “антигіпертонія” – підняти відразу обидві руки. І торкнутися двома великими пальцями до маківки голови, Але при цьому необхідно міцно стулити разом лікті і коліна. І тоді, звернете Увагу, з двох складених ліктями рук і з вашого носа утвориться, коли дивитися в боковій проекції, подвійна піраміда! (читай: «єгипетська», адже навіть градусність її грані буде в межах грані вам відомої єгипетської). Так ось енергетичним центром цієї піраміди  і буде саме кінчик носа. Подивіться у дзеркалі на себе збоку. На це демонстративне чудо природи – на створену вами особисту “єгипетську” Піраміду! Залишилось з такого чуда скористатися. І зробити тренінг стану постійного здоров’я. Зробити все те саме: легко-легко ворухнутись Організмом, головою, на Осі “між Небом і Землею”, не забуваючи при цьому відслідковувати  стуленість ліктів і колін (точніше – контроль якості їх стулення).
Зверніть Увагу ще на одну закономірність (яка організовує зміни показників тиску). І запам’ятайте це Знання як своє Ім’я! Що зміщення рівня ніздрів носа, відносно вектора паралельного до поверхні Планети, примушує ваш Організм вдатися до моментального виключення автоматизму такого Акту життєзабезпечення як Акт Дихання. Підніміть, щоб пересвідчитися, на мить кінчик носа вверх. Упевнитесь, як миттю припиняється дихання!. Ідея Організму Людини Розумної тут проста – ніздрі, повторюю цей постулат, Людини Розумної розташовані так, щоб вода дощу і піт не змогли попасти в систему дихання в стані вертикальності до Панети. І тому, саме таким чином, при будь якій мінімальній зміні програмного рівня вектора кінчика носа, відносно паралельності поверхні Планети, Організмом проводиться виключення гомеостатичної регулярності Акту Дихання. І, що цікаво, через відповідний, а практично моментальний, проміжок часу, включається аварійне (напружене та “туди-сюди”, як і у тварин) дихання. Все так робить ваш Організм… щоб ви не померли… Тому, зверніть Увагу, що саме у гіпертоніків, і це у більшості, сталою є невідповідна Програмним вимогам паралельності до поверхні Планети позиція ніздрів носа. Більше всього. Є дані з досліджень, що це і є першопричиною більшості випадків гіпертонії. Тому ліквідовуєте проблему просто: торкніться кінчиком великого пальця руки кінчика свого носа, а після легко-легко поводіть носом, який ви завдяки цьому торканню вже відчуваєте, вверх-вниз, вліво-вправо, зробіть коло кінчиком вліво, згодом вправо… і відразу відчуєте самовипростування Організмом. І тиск обов’язково унормується.

До речі, описаний вище автоматичний опір Організмом можливому попаданню води чи поту в легеневу систему, а саме рівнем ніздрів до паралелі над Планетою… Це теж не кінечний фактор виникнення змін тиску. Другий фактор – це задерта вверх голова (у дуже-дуже багатьох). А точніше, зміщення напрямку кінчика носа вверх стосовно мети, до якої “намагалося дістатися тіло ініційоване вашою думкою”. Така позиція голови, ніби втікання від мети, або ж не діючи видивитися “де там та мета”… призводить до того, що голова, чисто своєю фізичною вагою, а це більше чотирьох кілограм (!), натискує на продовгуватий мозок. Тим блокуючи роботу блукаючого нерва. Саме цей нерв, як відомо, забезпечує  ефект виникнення гіпертонії. А саме через сумбур у співпраці буквально всіх органів. Адже саме блукаючий нерв організовує гомеостатичний автоматизм роботи по самозахисту і співдіяльності “деталей і систем” Організму (див. схему).

Тому, а саме для звільнення невільників, продовгуватого мозку та блукаючого нерва, ваш Організм піднімає тиск. Все для того, щоб допомогти Людині Розумній підняти голову вище (щоб не втратити напрямок до Мети). І підняти і втримати саме на Осі: і до нормативної перпендикулярності стосовно Осі Земля-Космос, і стосовно Осі  Я і Моя Мета.

Але для аж надто «авторитетних борців з особистим тиском» слушною буде ще й така додаткова рекомендація науки сенсфізіологіки. Це торкнутися, а саме для відновлення нормативного тиску, а з ним і стану постійного здоров’я, точки під носом (вона знаходиться на меридіані Управителі, див. схему). Цей метод ми в сенсфізіологіці називаємо – мотивована акупресура (так само як і дія на попередні точки є теж мотивованою акупресурою).

Ця точка до речі має недвозначну назву:  “Середина людини”. Як дослідили мої пацієнти “гіпертоніки” та “гіпотоніки” – навіть таке легке доторкування, до цієї точки, у безлічі випадків вже приводить тиск до норми. Або, скористайтеся ще однією технологією (ой як їх “багато”). Заклавши руку за спину, великим пальцем руки ви, і це автоматично станеться, бо Організм “знає” цю технологію, на попереку торкнетеся точки. А саме точки того ж меридіану, Управителя,  яка теж з недвозначною назвою: “Вісь що висить”. Вісь що висить… Хіба це не ваше тіло, що буквально висить над Планетою. Вісь вашого Організму. Вісь що висить і на якій “розташований” ваш Організм?! Вісь що висить, яка тотожна Осі Земля-Космос?! Торкнулися? Змініть руку. Щоб “відредагувати” ліво-праву взаємодію. І тиск буде обов’язково унормовано.

Далі. Для багатьох з вас, а навіть для всіх хто має проблему гіпертонії чи й гіпотонії, може бути корисна точка для мотивованої акупресури на меридіані шлунку під цікавою назвою: “Ніс теляти” (вона знаходиться точно по центру чашечки коліна, збоку).


З прикладеної схеми бачимо, що точка “Ніс теляти” розташована на самісінькому коліні. Тобто вона відображає факт наявної дії позиції коліна на позицію голови!. І якщо ваш ніс розташований… як у “теляти”… яке тягнеться носом до вимені з молоком, або до вашої долоні з окрайцем хліба… То проблема гіпертонії в функції колін. Правда краще ліквідувати гіпертонію-гіпотнію і  торкнутися для цього цієї точки руками навхрест. І тиск обов’язково унормується. Ви самі звернете Увагу,як ваш ніс, що був “ніс теляти”, він після опаде в нормальний стан. Просто зверніть Увагу. Як і на те, що більшість людей у старшому віці хворіють на підвищений тиск. Навіть вважається в медичних колах нормою?!). Більшість голів таких людей знаходяться в позиції-стадії “Ніс теляти”. Недаремно є ритуалізованою, та релігійно-оформленою, поза людини під час молитов «стати на коліна»… Явно-очевидно нам стає, що так пропагується релігією “антигіпертонічна позиція тіла” (хоч церковники її ідеї-суті не знають). Але ви є Людиною Свідомою. І ви, як Людина Свідома, повністю усвідомлюєте наявність фази самооздоровлення Організму під час “колінопреклоніння”. І таке самооздоровлення відбувається. А саме завдяки використанню фізіолого-енергетичної дієвості мотивованої акупресури точки “Ніс теляти”. Ви стаєте на коліна! Постояли, вчуваючись чи тиснете на Ніс теляти – і міряйте тиск. Його унормовано.

Може достатньо технологій антигіпертонічних? Адже методів сенфізіологічного унормування тиску для відновленню стану постійного здоров’я – є безліч. Їх, вивчаючи науку сенсізіологіку, Людині Свідомій нескладно не робити механічно (роботизовано “роби так і так”) а усвідомити процеси самого Організму і ними скористатись. І для цього Людині Розумній необхідно “всього-навсього” перейти в Стан Людини Свідомої. Тобто Людини, яка володіє технологією реновації свого біоробота (тіла), забезпечуючи стан його постійного здоров’я. Прийняти Рішення (пишу з великої літери) викинути на смітник апарати для вимірювання тиску, як і подалі викинути, наприклад  в унітаз, так яскраво пропоновані ліки «від тиску»… це доволі складно через страх від “лікарських лякалок”. Зробіть. А то станеться таке. Йдете собі по вулиці. Розглядаєтесь життям, насолоджуючись Його існуванням, і тут побачили Щось (цікаве… раз побачили). І вже підйом тиску…. вам забезпечений! Адже ваш Організм САМЕ ТАК випростує тіло Людини Розумної. ДЛЯ ШВИДКОЇ СТИМУЛЯЦІЇ РОЗУМУ. Тобто для того, щоб Людина Розумна змогла краще роздивитись побачене. Щоб також Людина Розумна ЗМОГЛА ДІЙТИ до їй цікавого. Щоб змогла простягнутидо цікавого руку. Щоб змогла провести маніпуляції пальцями руки… без участі зубів і рота! Адже в цьому, “зубами і ротом хапати”, і є відмінність дій Людини Розумної від притаманного діям тваринності…

З цього, що було вище, сенсфізіологічного дослідження такої світової проблеми як епідемія гіпертонії, робимо простий висновок. Що поза голови людей старшого віку у вигляді «Ніс теляти»… і є причиною “нецікавості до Цікавого”. І цей феномен скажемо “теляти з тиском” виникає в тіла Людини Розумної через страх використання руки і пальців руки для маніпуляцій у просторі атмосфери (блокування “фонтану з джерела”). Практично у підсвідомості такої особи( з гіпертонією, тобто у позиції її голови “Ніс теляти”,… виникає синдром «пробування всього на світі ротом і зубами»… Від чого вони, зуби, пожартую, мусять випасти. А тому і стало-звична поза, поза «пробування ротом», створює специфічне м’язове напруження м’язів шиї, блокування того ж блукаючого нерва і т.д. Що нам важливо в цьому контексті. Якщо взяти до Уваги теорію та практику Оннурі медицини (автор професор Пак Джі Ву) , тоді, згідно Закону Відповідності, де рука є повним аналогом Організму, а пальці рук голови. Така дія, і в анатомічному і в фізіологічному ракурсах дає несамовиті результати. Таким чином ( див схему) так як пальці руки і є повним відображенням усіх процесів головного мозку, включаючи і такий фактор як гіпертонія.

Тобто цьому органу, як частини Організму, який найшвидше і найчастіше реагує на тиск і буває враженим надмірним підвищенням тиску, таке підсвідоме «ховання» рук і пальців від об’єкту цікавості і призводить до проблем. Адже відбувається зміщення верхньої частини тіла в напрямку мети, зміщення на Осі Планета-Космос, але такі вагові частини тіла, як ноги і руки, залишаються в стані статус-кво (в минулому). Саме наявність вектору тіла (по типу “я ще в минулому”) ініціює ще більше зміщення осі Організму, відносно нормативної відносності до Осі Земля-Космос. І, на тобі, гіпертонія. Саме тому, для Організму такої обережної особи, яка не шкодує для взаємодії з метою рот і зуби (жарт науки сенсфізіологіки) замість скористатися з пальців ру,  залишається єдине – це підвищувати самому, я про Організм, тиск. Щоб все-таки, не дивлячись на страхи особи, випростати себе відносно Програмної Осі (співвідносної з віссю Земля-Космос і з віссю Людина-Мета). І – сталось! Гіпертонія.

Ледь не забув. Найпростіша технологія (див. початок статті) це стати п’ятою на великого пальця ноги (активація “кореня”) і хитнутися тілом в куприку, щоб “умостити тіло на Осі, згодом змінити положення ніг на протилежне… І по тиску.

Хтось, це ті кому потрібно вичавити з вашої кишені гроші, та ще й при тому вас узалежнити на все життя (відповідно для отримання сталого прибутку) зробить, повірте, все, щоб вам тиск… поміряти… І, щоб мати змогу повідомити вам, з радістю, – Є! Ні не тиск. Є ще один (одна) покупці ліків та апаратів для постійного вимірювання тиску. Прибуток є.  Шлях «бажаючих виміряти тиск» відомий: лікарня, амбулаторія, лікарня і ще раз лікарня… Де міряють «правильно» тис, і де «правильні» дають рецепти на ліки «для зниження тиску». Яке після цього всього буде у вас бажання ДІЙТИ ДО ЦІКАВОГО!

Наука сенсізіологіка своїми дослідженнями доводить: Будьте Людьми Свідомими. В основному свідомими того, що увесь Всесвіт, і все на Планеті Земля теж, тим паче ваше вертикальне до Планети тіло, живе за Законом Осі, Законом Аналогії Форм Розвитку та Відповідності, і за первинним Законом, Законом Необхідності. І якщо раптом ви дізналися що «маєте тиск». То зробіть так. Свідомістю оцініть – Для Чого він, понаднормативний тиск, вашому Організмові потрібен (Організм все робить для вас і вашої Мети згідно Закону Необхідності). Пошукайте, знаючи сенсфізіологіку тиску, свою вертикальність до Планети. Відновіть дію у вашому тілі-біороботі Закону Осі. І тиск обов’язково унормується (я тут говорю і про гіпертонію і про гіпотонію). Бо ваш Організм така “ляля”, що завжди знає ЩО робить. І робить ВСЕ за Законом Необхідності, використовуючи для цього в першу чергу Закон Осі та Закони Аналогій Форм Розвитку та Відповідності. Задайте собі, вже як Людині Свідомій, просте запитання: А Для Чого Людині Розумній цей тиск взагалі (120/80) ? Для чого такі клопоти тілу мати. Або з його низькістю або з високістю? І тоді вам прийде проста сенсфізіологічна відповідь. Адже сенсізіологіка відповіді на це ваше  запитання (“Для Чого?!”) надзвичайно проста: Щоб завдяки створенню тиску внутрішнього, Організм не розчавило тиском зовнішнім… Не буду в цій статті пояснювати механізм такої взаємодії атмосфери біоробота та атмосфери Планети, адже і так стаття велика. Основне, що вам просто необхідно усвідомити: Для Чого низький тиск у гіпотоніків (у їхнього тіла-біоробота) і Для Чого він високий у гіпертоніків (у їхнього тіла-біоробота). І усвідомити, про що вже знаєте, Для Чого тиск зростає і зростає… так-так у старшому віці Для Чого ?! …

Ви згодні, що відповідь на це питання проста? А якщо згодні, так стаючи Людиною Свідомою, то вже достеменно знаєте і наш основний рецепт досягнення стану постійного здоров’я свого Організму. Контроль наявності перпендикулярності до Центру Планети і наявності “магніту” на маківці голови до Космосу-Всесвіту в момент активної діяльності “фонтану з джерела”.

…І тут моя дружина принесла для мене сорочку! Для того, як повідомила, щоб прикрити мій Організм. Який сидів перед комп’ютером, пишучи ці рядки, і, на її думку, змерз… Ви згодні з тим, що чим довше людина буде знаходитись у одязі, так збільшуючи тиск зовнішній, тим буде зростати і тиск внутрішній? Проста, як бачимо, “арихметика” – тобто сенсфізіологіка.

проф: Олександр Харченко,

Луцьк, вул.Червоної Калини 9/3
тел: +38 0332)247440,
моб: + 38 0508760217,
+48  0665047081

02.10.2007р.

One Response to “СЕНСФІЗІОЛОГІКА ПРОБЛЕМИ : АБО ГІПЕРТОНІЯ, ЯК ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ОСІ”

Leave a Reply

Мова:

Календар
Лютий 2012
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829