Get Adobe Flash player

Фактори епідемічного росту діабету типу 2

«За останні 20 років кількість хворих на Діабет збільшилась з 30 млн. до 230 млн. Діабет – одна з найбільших пошестей які бачив світ.»
Президент діабетичної федерації : д-р Мартін Сілінк

Сенсфізіологіка епідемічного росту захворюваності Діабетом доводить: епідемія Діабету виникає за рахунок наступних факторів:

Фактор перший.

Якщо ми уважно подивимося на представлені нижче схеми меридіанів китайської медицини і, особливо, на схему сухожильно-м’язевих меридіанів шлунку та підшлункової залози (йдуть послідовно)

 та порівняємо їх з малюнком, що ілюструє теперішній метод сидіння більшості людей планети: і перед телевізором, і перед комп’ютером, і при відпочинку …

Отак тепер сидить більшість людей

Отак тепер сидить більшість людей

То при такому ерзацсидінні стає явним доторкування спиною саме до місця функціональної дії сухожильно-м’язевого меридіану підшлункової залози та сухожильно-м’язевого меридіану її співпрацівника – шлунку.иТакож необхідно звернути Увагу на те, що хребет, і саме в зоні функціональної дії сухожильно-м’язевих меридіанів підшлункової залози та шлунку, мусить, під вагою тіла, протиприродно вигинатись. І тим заблокувати фізіологічну дію і цих  меридіанів, і відповідно функціональні можливості однойменних органів. Також необхідно звернути нам Увагу на те, що доторкування до спинки крісла чи стільця відбувається саме у місці виходу нервових корінців від спинного мозку – це Т 5, Т 6, Т 7 – що забезпечують іннервацію, тобто дію, не лише підшлункової залози, шлунку, а ще і печінки та жєовчного міхура…

Фактор другий епідемічного зростання кількості Діабету :

Якщо ми уважно подивимося на класичну неврологічну схему іннервації органів (див. схему)

 

Схема

Схема

то звернемо Увагу на явну циркуляторну співдіяльність тазового нерва з блукаючим нервом не тільки через спинний мозок, а й через такий орган як товстий кишечник. Стає очевидним факт – в домінуючій у сьогоденні позі сидіння вся вага тіла сконцентрована саме на тазовому нерві. Це порушує його функцію, яка полягає в неоднозначному забезпеченні собою роботи видільних систем, включаючи товстий кишечник

До речі: Автор утверджує, що епідемічний ріст у сьогоденні такого захворювання як простатит теж цього ґенезу.

А через дисфункцію органу товстий кишечник виникає відповідна негативна реакція органу підшлункова залоза, яка анатомічно знаходиться у найактивнішій виробничій зоні товстого кишечника. Очевидним стає те, що постійна або багатогодинна концентрація ваги тіла на тазовому нерві, призводить до його перезбудження і таким чином до неадекватності не тільки функцій, а й, що найгірше, до неадекватності співпраці осьових нервових систем та органів. Наприклад клініцистам відома реакція нирок при Діабеті, зорового аналізатора і т.д. або проблема так званої діабетичної ступні…

Автор навіть не акцентує Вашу Увагу про явне – фізичне – блокування функції товстого кишечника при такому сидінні яке призводить до метеоричних проявів (фактор надлишку енергії жару згідно теорії проф.Пак Джі Ву) або до анемічних та атонічних проявів і т.п.

Фактор третій епідемічного зростання кількості Діабету:

Цим фактором є співпраця та співжиття двох фізичних органів: шлунку і підшлункової залози. Цей фактор, на фоні попередньо висвітлених факторів щодо блокування співдії органів та систем, стає у нашому дослідженні домінантним. Його домінування полягає в тому, що в позиції напівлежачого сидіння перед телевізором, комп’ютером, або при відпочинку і виникаючій при цьому блокаді дій блукаючого нерва з тазовим, а відповідно органів, та при виникаючій при такому напівсидінні блокаді дій сухожильно-м’язевих меридіанів і т.д. наповнений їжею шлунок своєю вагою мусить тиснути на тканини підшлункової залози. Вони, під таким ваговим, тобто чисто фізичним тиском від наповненого їжею шлунку, переходять до аварійної Програми Функції і вже це стає ініціацією до гіперактивності продуктивних клітин підшлункової залози. На певний період ( безсимптомний Діабет) ця аварійна активність клітин підшлункової залози денонсується гомеостатичним механізмом організму. Але проблема саме в тому, що через зменшення ресурсу такої саморегуляції обов’язково, як доведено ще Ухтомським, відбувається послідовний перехід тканин і клітин підшлункової залози до позамежного гальмування функції. Факт позамежного гальмування ми спостерігаємо по таких проявах Діабету як: пролонгований діагноз, при неясно проявленій та визначеній симптоматиці, та по пролонгованій, у часі та симптоматиці, течії захворювання і його ускладнень…

Довідка:

Автор вважає достатньою цю інформацію про фактори епідемічності неприродного але загальновживаного сидіння для виникнення такого захворювання, як Діабет і, щоб не переобтяжувати факт та ідею, автор не надає повний обсяг усіх наявних сенсфізіологічних проявів росту захворюваності Діабетом. Тому зацікавлених у дослідженнях Стану Постійного Здоров’я методами сенсфізіологіки, як науки Свідомого, відсилаю до своєї монографії «Довідник Розумної людини або швидка допомога у кишені».

Автор своєю багатолітньою діагностичною, профілактичною та терапевтичною практикою доводить: не дивлячись на епідемічність Діабету, рішення по його профілактиці та лікуванню прості.

По-перше: це повсюдне попереджувальне роз’яснення «потенційним пацієнтам» шкідливість для їхнього Організму пози сидіння з опорою на спинку стільця чи фотелі. Таке знання надає можливість розблокувати співдію сухожильно-м’язевих меридіанів та органу і тим попередити і епідемічність, і ускладнення такого захворювання як Діабет.

До відому: (дослідників факторів епідемічного зростання випадків Діабету): орган підшлункова залоза і енергетичний меридіан підшлункової залози мають одну і ту ж співінформаційну імпульсацію. Імпульс меридіану збуджує аналогову функцію органу. Тобто наприклад доторкування до меридіану це і фактично, і практично доторкування до органу (див. більш детальне дослідження цього явища у книзі автора «Секрети китайської медицини для домашнього вжитку»)

По-друге: навчання та роз’яснення того, що така поза, як сидіння вагою тіла на тазовому нерву (сидіння зоною куприка та крижової кістки), призводить до блокування співпраці тазового нерва з блукаючим нервом і таким чином блокування співпраці органів інервованих ними.

По-третє: для виліковування і для профілактики Діабету використати Соду.

При вживанні Соди у шлунку відбувається хімічна реакція з виділенням вільного водню та СО2. Це призводить до фактичного підйому шлунку (як повітряної кулі) тобто до звільнення подразненої ненормативною вагою шлунку підшлункової залози. Вже саме звільнення, навіть без додаткових терапевтичних дій, викликає у неї моментальне самовідновлення функції та тканин згідно Програми забезпечення Стану Постійного Здоров’я Організму. Тобто відбудеться відновлення пам’яті Первинної Програми Творця Організму або Програми захисту Організму і забезпечення його лабільності в оточуючому середовищі.

Додатково рекомендується населенню використання інших сенсфізіологічних методів увільнення підшлункової залози від ненормативних мікрозвичок, а також навчання спеціальній терапевтичній дії – лікувально-профілактичному сенсфізіологічному палсингу – як можливості допомоги і самому собі, і потребуючим допомоги (див. винахід автора сенсфізіологіку та сенсфізіологічний палсинг ).

Висновок:

Цукрознижуючі препарати, а тим паче інсулінотерапія, це фактичне творення цукрофобій а також залежностей аналогічних алкогольно-тютюново-наркотичних., також творення «споживацького синдрому» з боку клітин (тканин) підшлункової залози згідно принципу: «Для чого тужитись у виробництві особистого секрету щоб забезпечити гомеостаз, адже дадуть!» Чи то з таблеткою чи то ін’єкцією інсуліном…

При ліквідації вказаних у переліку першопричин ( мікрозвичок), збій Програми Функції Підшлункової Залози по забезпеченню виживання Організму як суперкомп’ютера, буде ліквідовано особистою антивірусною Програмою Організму.

Академік, професор: Олександр Харченко,

Луцьк, вул.Червона Калина 9/3
тел: +38(03322)30888, 47440
моб: +38(0508760217),+48(0603619926)

 

 

 

3 Responses to “Фактори епідемічного росту діабету типу 2”

  • Надія:

    Дякую за всю Вашу працю, це неоціненний шанс для всіх людей жити здоровими!

  • Цікаві гіпотези, але немає доказів…

    • Тут Ви, пане Вікторе, глибоко, про докази, глибоко помиляєтеся. То Ви, бо Вас знаю як “бомондного” вченого, широко в науці “тусуєтеся”. А я, бо мені регалії додаткові не потрібні, і вже школу “закинув”, залишається єдине… писати-фіксувати знання і досвід. З надією, Що знайдеться хтось, хто зацікавиться, наприклад, такий пан Віктор, який Досенко, візьме і поставить перед своїми учнями задачу: наприклад, провести спец. дослідження статистично-доказове. Адже моя багато-багато річна практика – це вже все, що написано в моїх монографіях, а їх вже семеро, доказала, як доконаний факт,і цю “гіпотезу”, а решта, HOC-гіпотези… теж (навіть, бачте, я більше “тусуюся” у Фейсбук та Живому Журналі, а до сайту не заглядаю… рік пройшов коли Ви написав!!!).

Leave a Reply

Мова:

Календар
Лютий 2012
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829