Get Adobe Flash player

Сенсфізіологіка причин епідемічного росту захворюваності раком молочної залози

Проведене сенсфізіологічне дослідження майже епідемічного зростання захворюваності жінок раком молочної залози та мастопатіями доводить, що причиною цього факту сучасності є неадекватне до Програми Будови і Функції Ідеального Організму – використання руки (рук).

Пояснення висновку:

Рука, згідно цієї Програми, має функції діставання та маніпуляції з об’єктом Уваги. Цікавості, чи Необхідності та маніпуляцій з елементами оточуючого середовища в дозвільних межах її просторової дії, яка, згідно фізіології та ергономіки рухів руки, становить рівень семи степенів свободи.

Завдяки такому рівню степенів свободи, рука є єдиною рухливою системою живого світу яка має практично необмежені рухові можливості.

Сенсфізіологікою, на базі її засад та практичних даних отриманих під час діагностики та терапії пацієнтів з різноманітними захворюваннями, виведений постулат:

«Руки ростуть і діють від грудей, а ноги ростуть і діють від живота».

Це «ненаукове» твердження практики дало можливість усвідомити, що проблеми грудної клітки це проблеми рук, а проблеми з руками – це відголос проблем у грудній клітці, а також усвідомити факт, що якщо є проблеми живота то це за рахунок дієвості ніг, а проблеми ніг виникають від проблем живота.

Таким чином Рука, виконуючи завдання Бажання або Цікавості, дістається до об’єкта Необхідності із запрограмованою до Норми Ідеального Організму швидкістю і своїм алгоритмом дій ідеально співпрацює з зоровим, слуховим або тактильним аналізатором.

Наприклад,: Ви побачили чи бажаєте Щось, Рука рухається до цього Щось і включає саме для цього конкретного руху ті чи інші м’язові групи і для того щоб досягти Програмної швидкості діставання до об’єкта, і для того щоб досягти точності відповідної до аналізу зорового аналізатора…

Проблема росту захворюваності раком молочної залози базується на тому, що особа-жінка в цей найвідповідальніший момент співпраці Ока і Руки, Шкіри і Руки, Вуха і Руки… утримує Руку щоб не зламати викохані місяцями, а то і роками, нігті, або не подряпати на них лак.

Жінка у цьому випадку практично бореться і проти цієї ідеально пристосованої до ситуації швидкості, і проти м’язів які виконують свою роботу знаючи як її виконати. Бореться проти своєї Руки. Така протидія цим поважним органам що забезпечують життєдіяльність, породжує розрив інформаційного поля зв’язку, що викликає боротьбу м’язових груп які направляють Руку до… і які утримують Руку від…Тобто свідомо ініціюється боротьба між істинним актом руху руки до чогось і актом утримання руки від об’єкту Уваги, Цікавості чи Необхідності. А що Ви особисто зробите коли Вас почнуть розривати? Мабуть – боронитися.

Оце і буде моментом пригнічення семи степенів свободи рухливості руки та немотивованого до Програми Будови Ідеального Організму використання певних м’язів, певної ділянки шкіри, певних нервових систем і т.д. Саме це перетворить частину організму у застійну як болото систему, де щось замулюється, щось росте, щось загниває, щось невідповідне Ідеальному розвивається. Як і Рак.

А якщо така практика використовується довгий час, то свідоме стримування руки, для того щоб не зламати та не подряпати манікюр, перетворюється у підсвідоме, накопичуючи та накопичуючи мотивацію страху Руки. І, що найгірше, через страх Руки мотивацію особового страху. Так виникає боротьба між свідомим процесом та автоматичним (автономною автентичністю).

Що ж у випадку затримки Руки обережністю досягається? Перше – це зменшення Програмної швидкості. Згадайте старих людей які йдуть кудись постійно займаючись затримкою обережністю Програмного руху Організму «щоб не впасти» – їх тіло так швидко старіє і перетворюється у сховище хвороб за рахунок ліквідації вібраційних процесів руху м’язів таким свідомим намаганням «не впасти».

По-друге. З ергономіки рухів руки відомо, що у Нормі будь який рух рукою людина робить у напрямку кінчика великого пальця руки. Коли ми подивимося на представлену схему з китайської медицини сухожильно–м’язевого меридіану легень то чітко усвідомимо що сухожильно–м’язева система великого пальця Руки і міжреберних м’язів – це єдиний руховий комплекс.

Таким чином систематичне утримування свідомою обережністю Руки в її діях призводить до практичної поломки автоматизму дихання. Адже зупинити автоматичний ( Програмний ) рух Руки у напрямку великого пальця можливо лише блокуванням міжреберних м’язів. А з ними решти м’язів грудної клітки.

І так щодня, і безліч разів на дню.

Уявіть тепер психічний та фізичний стан Молочної залози, яка живе, бо мусить, на вічно спазмованих м’язах грудної клітки. Якщо Ви їздили в авто по дорозі з каменя то згадайте ваші відчуття і можливості нормальної життєдіяльності в цей момент.

Автор не буде деталізувати ті процеси які врешті–решт призводять любительку манікюрних засобів до мастопатії чи раку молочної залози. Статистика констатує епідемічність цих захворювань, а сенсфізіологіка утверджує: причиною епідемічності є збільшення в геометричній прогресії користувачів манікюрними засобами. До такого висновку повідомлю лише одне – вже безліч пацієнток практично моментально позбувались болі, затвердінь, післяопераційних проявів по видаленню враженої молочної залози, тощо, вже після простої процедури – звільнення Руки (рук) від нігтів, наклейок, лаку…

І виліковування сталося лише через те, що вони ними, Руками, переставали керувати! І Руки моментально згадують записаний на клітинному рівні Програмний ракурс рухів, рятуючи несвідому особу від передчасних страждань чи навіть смерті від захворювань молочної залози. Причина виникнення захворювання в тому, що при Творенні Організму Людини з самого початку була запрограмована Потреба щоб нігті у Людини Розумної могли зламатися, коли їх довжина досягне незапрограмованого до Програми Забезпечення Стану Постійного Здоров’я рівня.

А скільки було сліз: і радості, і жалю, після процедури зрізання нігтів та побаченого ефекту! Сліз по втраченій через таку дрібницю радості очікування життя а не болісної смерті.

Довідка:

( для дослідників сенсфізіологіки раку молочної залози)

Випадки таких захворювань, які нібито непов’язані з представленим механізмом та сенсфізіологікою виникнення захворюваності вкладаються не у епідемічні а у середньостатистичні показники. Хоча, як це доведено дослідженнями, механізм протидії Програмній маніпуляції Рукою залишається домінантним.

Прикладна сенсфізіологіка доводить, що при наявності такої проблеми як захворювання молочної залози лікувальним, профілактичним та реабілітаційним засобом буде навчання пацієнток виконання(а точніше відчуття виконання) Рукою на боці враження таких рухів як пронація та супінація.

Навчання відчуття пронації – це навчання відчуттю безвільного опадання кисті Руки за поворотом кінчика великого пальця руки

Навчання відчуття супінації – це навчання відчуттю безвільного повороту долоні догори у напрямку кінчика великого пальця руки.

Обов’язковою при цій процедурі є розташування ліктя пацієнтки поза лінією спини. Акт відчуття безвільної пронації та безвільної супінації відродить можливості семи степенів свободи Руки. Так ми створюємо не тільки базову систему семи степенів свободи, тобто свідоме виправлення моменту пригнічення свободи природного руху, а і ліквідуємо мотивацію страху.

Для усвідомлення процесу, як приклад, візьмемо пацієнта після інсульту – який привчається поправляти другою рукою дії тимчасово невладної руки. Саме в цей момент відбувається практично незворотне навчання блокаді співдіяльності м’язів і т.п. До цього – сам факт доторкування вже викликає відповідну реакцію захисту Руки. Ця реакція захисту така сама як і Ваша реакція стискування долоні при доторкуванні до Вас руки іншої особи яке називається чомусь не спазмом страху, а вітанням! Адже хоча рука у хворого і безвладна у виконанні маніпуляцій та вона, як надзвичайно чуттєва система, мусить, хоча і сповільнено, реагувати на таку агресивну дію яка йде з оточуючого середовища.

Тим паче в такому стані кожен подразник, включаючи «поміч» особистої колеги-руки, трактується чуттєвими системами як небезпека. І – наслідок, порятунок самого себе методом інстинктивного утікання яке є ні чим іншим, як актом спазмування. Ще одним фактором виникнення мотивації страху є момент немотивованого до природного перекладання хворим однієї руки іншою, тобто виправлення істинного руху другою рукою. Така дія включає інші механізми обмеженої самодіяльності, тобто виникає пригнічення можливостей постраждалої від інсульту Руки по відновленню Особистої самодіяльності.

При дослідженні сенсфізіологіки раку молочної залози ще може бути вжите таке поняття сенсфізіологіки руху, як психомоторика – коли рух проводиться відповідно до реалізації психічних процесів. Дія психомоторики полягає в свідомому пригніченні інстинктивно-інтуїтивного руху у напрямку Бажання, Уваги чи Необхідності, через свідоме бажання зупинки руху. Тут стає очевидним процес мотивації страху Руки.

Саме страх Руки, стаючи домінантним, призводить до раку молочної залози від бажання особи змінити сам ритм брання або ощупування Чогось щоб не порушити ауру зовнішнього артефакту на тілі людини – довгого нігтя, наклейки чи лаку.

Такий явний акт психомоторики, поєднаний з ергономікою роботи м’язів в момент істинного руху, є важливою стресовою ситуацією для механізму який забезпечує гомеостаз Організму.

В цьому контексті можна взагалі провести кореляцію причини раку молочної залози та аналогічних захворювань людини та їх причин. Наприклад візьмемо такий фактор, як усвідомлення того ,що у Організмі домінуючим (80%) є все-таки рідинний субстрат. Тобто Організм є сутністю всередині якої потоками рухається рідина і при цьому рухається з усталеною ( точніше устабілізованою гомеостазом) швидкістю і з усталеним напрямком та в певній порядковості.

Тоді будь який ріст пухлин, утворення затвердінь, виразкові прояви, тощо, стають ілюстративними аналогами такого процесу: тече річка і, раптом, поставлена дамба. Рідина Організму починає відповідно збиратися перед утвореною дамбою з м’язових блокад, утворюючи додаткові потоки пошуку виходу. А якщо течія недостатньо активна, то в зонах блокування потоків пошуку виходу та по краях утвореного дамбою «водосховища» утворюються застійні зони – аналог болота. В таких застійних зонах починають жити та розвиватися притаманні застійному життєвому середовищу жителі.

Другий ілюстративний образ виникнення раку молочної залози, або захворювань аналогічного характеру, це образ затриманого потоку за рахунок якихось артефактів – наприклад колишніх травм. Їх вже немає, але істинний рух який був колись затриманий свідомістю як метод «утікання від болю», зрештою переходить у підсвідомість як мікрозвичка яка вже собою перебудовує Організм завдяки психомоторним діям особи і звично підправляє та виправляє істинний рух, пригнічуючи в руці, нозі, органі, чи іншій частині Організму, свободу циркуляцій елементів. Саме через це практично викручується та ламається орган – чи то печінка, чи то шлунок, тощо, або частина чи частинка їх та Організму ненормативним (перекрученим від норми) потоком рідин. Не будемо забувати, що Вода є єдиним нестискуваним тобто надміцним суб’єктом Природи.

Окрім того. Коли алгоритм руху стає перед дамбою, у нього виникає, як реакція на протидію надлишок енергії чим як відомо користуються на гідроелектростанціях добувачі електричної енергії. Але одночасно, як констатував вище, свою дію додає ще й інформаційно–енергетичне болото з появою конкрементів-артефактів, застійно–гнилісних процесів, тощо. І все це при порушенні температурно-енергетичного балансу, що підтверджується відповідною симптоматикою при таких захворюваннях.

Після висновків дослідження сенсфізіологіки епідемічного росту захворюваності раком молочної залози позитивним фактором є те, що, по аналогії, таку ж кореляцію як і причин виникнення таких захворювань можемо використати і для рішення проблеми та знаходження методології профілактики та виліковування і цих, і аналогічних по симптоматиці захворювань.

Для цього необхідно замислитись та усвідомити ДЛЯ ЧОГО людина створює ситуацію самообмеження свободи руху адже це є основним фактором-причиною проблеми раку? І другий фактор який необхідно усвідомити: ДЛЯ ЧОГО людина створює ситуації виправлення свободи руху будь якого елементу Організму адже це теж є однією з причин проблеми раку?

До речі таким Актом виправляння істинного руху є будь які гімнастичні вправи та різноманітні дієти, також використання різних гімнастичних апаратів, та апаратів типу «вібраторів для схуднення» і т.п. речей – адже всі вони є актом і фактом боротьби зі своїм Організмом або його частинами.

Сенсфізіологіка утверджує: для вирішення задачі конкретного захворювання конкретного пацієнта необхідно досягти моменту коли відбудеться прорив істинного руху – прорив дамби. Сам момент виконання істинного руху є і буде процесом самовиліковування Організму. В цьому контексті мені згадалася фраза лікаря Анатолія Кашперовського: « Я думаю уголос щоб думка пацієнта відійшла вбік і дала можливість організмові вилікувати себе».

Істинний рух є процесом самовиліковування через те, що ліквідується дамба психомоторики і тим відбувається ліквідація болота, ліквідація енергетичного надлишку перед дамбою і т.д.

Додаток до висновку сенсфізіологічного дослідження:

Одним з ефективних методів відновлення істинної рухливості грудної клітки та зони Організму під молочною залозою і, послідовно, у самій молочній залозі, є усвідомлення того, що реберна система тварин розташована своєю вагою у напрямку гравітаційного центра Землі, а вага реберної системи людини у напрямку гравітації об’єкта Уваги і Цікавості. .. Враховуючи це необхідно відремонтувати вже вражену застійними та надлишковими процесами молочні залози відчуттям направленості і подачі соска молочної залози у напрямку паралельному поверхні землі( див. КМ тренінг сенсфізіологіки у підручнику Людини Свідомої «Швидка допомога у кишені або довідник розумної людини). І хоча й цей акт є актом психомоторики – але він, як образ відчуття руху соска: «Кому молока!» , спів діючи з істинно жіночим бажанням дати молока дитині, яке є найсильнішим по дії проявом підсвідомого, призведе до відновлення істинного руху грудної клітки під молочною залозою і її самої.. Найважливішим додатковим, а ще точніше паралельним, методом самопрофілактики та самовиліковування від раку молочної залози та інших її захворювань є такий Акт життєдіяльності, як присідання. Наприклад для того щоб щось взяти з підлоги, присідання до взуття, присідання при поранні дитини і т.д.

Академік, професор: Олександр Харченко,

Луцьк, вул.Червона Калина 9/3
тел: +38(03322)30888, 47440
моб: + 38(0508760217),
8(0603619926)

Leave a Reply

Мова:

Календар
Квітень 2011
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лют »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930