Get Adobe Flash player

Приклад сенсфізіологічного аналізу випадкової інформації

Угазеті Експрес (стаття «Чому ми такі різні») автор прочитав у рубриці «Цікаві дрібнички» таке:

Інформація перша: «одягаючись жінка спершу надягне сорочку, потім – штани Чоловіки зазвичай роблять навпаки».

Хоча автор сенсфізіологікою доводить що жінці все-таки необхідно для здоров’я одягати спідницю, давайте, на засадах науки сенсфізіологіки, зробимо аналіз ДЛЯ ЧОГО жінка так зазвичай поступає і ДЛЯ ЧОГО зовсім інакше поступає чоловік?

 • така медична наука як фізіологія доводить: в нормі УСІ чоловіки дихають рухаючи животом, а УСІ жінки дихають рухаючи грудьми…
 • ідея Творця Ідеального Організму людини проста – дихаючи рухом живота, жінка буде турбувати дитя яке розвивається у ній: ні тобі заснути, ні тобі про прийдешнє життя подумати, товчуть і товчуть, навіть пристосуватись неможливо, бо ніякого тобі регулярного ритму…
 • чоловік, почавши раптом дихати рухом грудей, а не живота, як в нормі, так випустить надлишок повітря (Кисню). Адже Кисень згораючи (сенсфізіологічний механізм цього процесу буде опубліковано доробком автора «Як єгиптяни у Космос ходили») дає додаткове тепло, що і повинно втримати якнайдовше чоловіче тіло у вертикальному стані. Що необхідно по Задуму Творця Ідеального Організму для забезпечення чоловічої активності по здобуванню засобів життя та для постійного захисту практично безпомічних дружину і дитину…(див. теорію і практику сенсфізіологіки на цю тематику)…
 • в нормі візуальна форма тіла чоловіка – це конус вершиною вниз, жінки – конус вершиною вверх…
 • з приведених фактів ми можемо асоціювати, що по просторовій будові і функції, чоловік формою тіла є аналогом повітряної кулі, дерева, фонтана-гейзера, хмари, капустини…(На думку автора найкращим образом є хмара та повітряна куля чи дирижабль, адже останніми, при переміщенні їх у просторі, можливо ще й керувати… як і тілом)
 • жінка по своїй просторовій будові і функції є аналогом та асоціюється з Пірамідою, каменем-горою, з рослин: з буряком чи морквою, а також з озером, морем і т.д.

Тобто:

Якщо жінка надягає спочатку сорочку, то цим Актом життєдіяльності вона інстинктивно якнайдовше зберігає та залишає недоторканим своє натуральне єство в натуральному середовищі, або необмежений одягом у своїх істинних рухах та відчуттях Організм.

Адже саме такий «жіночий» метод одягання – це інтуїтивне бажання жінки, через первинно-вимушене ув’язнення половини Організму одягом, залишати вільною якнайдовше нижню частину Організму, що до останньої миті надає їй можливість скористатися захисним механізмом приземленості, тобто можливості присісти щоб падінням не травмувати дитину в момент можливої появи чи прояву небезпеки під час одягання… Використання такого механізму захисту відбудеться завдяки наявності саме у жінок чуття гравітаційної стабільності «тут і зараз».

Така точнісінько Ідея Творення Ідеального Організму лежить у інстинктивному вдяганню чоловіками першими штанів, а не сорочки. Саме цей, проявлений моментом одягання, Акт життєдіяльності залишає чоловічій статі шанс і можливості використання верхньої частини Організму для самозахисту та одночасного захисту його підзахисних: дружину і дитину, за рахунок такого притаманного чоловічому Організму захисного механізму, як чуття антигравітації.

До Слова:

Автор радить при одяганні штанів-сорочок скористатися з його винаходу – Ментальної гімнастики. Ментальною вона названа через те, що вимагає від користувача засад сенсфізіологіки ментальної гімнастики – усвідомлення механізму виконання і механізму дієвості…

Одягаючи штани-сорочку прослідкуйте якою ногою чи рукою, яким первинним рухом ви починаєте такий Акт життєдіяльності як процес одягання. І, в противагу мікро звичці, яка колись була захисним Актом від якогось захворювання, почніть вдягатися протилежною до звичного ногою чи рукою! І Ментальна гімнастика, яка примусить працювати (точніше розбудить заснулі) протилежні нервові, м’язеві, судинні, кісткові і др. Системи, відбулася. Відбулася завдяки наявності Вашої Свідомості, упереджуючи Собою усі можливі дисгармонії які у майбутньому можуть стати захворюваннями.

Шукайте мікро звички!.. Та займіться час від часу ментальною гімнастикою. Адже саме це забезпечить Стан Постійного Здоров’я Організмові.

І – насамкінець:

 • очевидним є те, що жінка, одягаючи на початку сорочку, тим уберігає від впливу зовнішніх агресивних факторів молочні залози, адже саме для захисту винайдений одяг, а чоловік, першими одягає штани, так оберігає інтуїтивно від агресивної дії зовнішнього середовища свої статеві органи…
 • сам Акт Одягання, як Акт життєдіяльності є фактором небезпеки – адже Організмові подається одяганням скафандру сигнал готовності до надзвичайних реакцій захисту та порятунку у випадку розриву скафандру (і тому подібних артефактів) при перебуванні у відкритому Космосі.

Інформація газети друга: «позіхаючи жінка прикриває рот долонею, чоловік – кулаком.»

ДЛЯ ЧОГО ?

 

 • позіхання – це фактично максимальний вдих з максимальним розпростуванням та активацією міжреберних м’язів, активацією рухливості реберно-грудинних та реберно-хребтових суглобів, суглобів щелепи та черепа…
 • сенсфізіологіка цього Акту життєдіяльності доводить, що позіхання – це беззвучний крик… новонародженого. Жарт автора: позіхаючи народжуйтесь знову і знову… і вчіться ходити!..
 • базуючись на даних науки фізіології автором з’ясована сенсфізіологіка роботи Діафрагми. Встановлено, що Діафрагма – це аналог розправленої долоні, а стискування та розпростування долоні не тільки показує як працює Діафрагма, а і через певні сенсфізіологічні аферентні зв’язки долоня своїми рухами діє на неї та на її функцію.

Тобто:

Чоловік, щоб зберегти статус-кво, а це максимально можливе розправлення легеневої системи у певний момент часу і дій і щоб зберегти « чоловіче» дихання рухом м’язів живота, інтуїтивно під час позіхання стискує долоню, як сенсфізіологічний аналог Діафрагми, у кулак. Саме так він уберігає Діафрагму від невідповідного Нормі розслаблення. Цим Актом життєдіяльності він, стискуючи долоню в кулак, залишає Діафрагму в стані постійного напруження.

Натомість жінка, у якої екскурсивність Діафрагми висока, розпростовуючи долоню, щоб прикрити рота під час позіхання, саме таким станом долоні оберігає Діафрагму від надлишкового скорочення.

До Слова:

При проведенні цього дослідження автором реалізована Ідея виліковування Позіханням радикуліту та розблокування Позіханням функції першого та другого поперекових хребців (до них кріпляться ніжки Діафрагми, як долоня до руки через зап’ястя) та жому Діафрагми, як дуже важливої фізіологічної системи яка забезпечує стабільність гомеостазу Організму.

Необхідно під час Позіхання, чи то природного чи вимушеного – останнє з метою профілактики чи виліковування, почати стискувати та розправляти долоні і при цьому рухати долонею у зап’ясті. Насамкінець, як заключний Акт мотивації процедури виліковування, легко поправити поперечний відділ хребта…

До цього:

сенсфізіологіка у своїх дослідження керується Основним Законом Всесвіту – Законом Осі. Якщо зважати на його засади, а не зважати на них неможливо адже цей Закон – Закон Осі – базис Будови всього що існує, то проблема радикуліту це, якщо аналізувати по Осі, проблема протилежно розташованої по діагональній Осі частини тіла – грудей! Тобто роботи і функції грудини, легенів та грудинно-реберних суглобів (див. мал.)

роботи і функції грудини, легенів та грудинно-реберних суглобів

роботи і функції грудини, легенів та грудинно-реберних суглобів

Непересічною є можливість вилікувати Позіханням щитовидну залозу. Якщо взяти до Уваги систему Відповідності (аналогій) відому з СУ-ДЖОК медицини де аналогами шиї є зап’ястя та якщо взяти до Уваги систему аналогій сенсфізіологіки де щитовидна залоза є аналогом легенів і по просторовій, і навіть по клітинній будові (див. мал.).

 

Індивідуальні стандартні системи відповідності тілу на руці та нозі

Індивідуальні стандартні системи відповідності тілу на руці та нозі

То найліпшим методом виліковування щитовидної залози теж буде Позіхання з активним рухом у зап’ясті та з відповідною реалізацією Акту мотивації процедури виліковування та профілактики – поправлянням зони розташування щитовидної залози, та легенів. Довідка: як фактор реалізації Акту мотивації процедури, тобто виникнення результативності процедури виліковування, відбудеться інстинктивний ковтальний рух. Або.

Скористатися з відомої засади древньої тибетської медицини: « чим далі дія і прикладення процедури від місця проблеми тим лікування ефективніше і скоріше…»…і під час виліковування Щитовидної Залози процедурою Позіхання використати не тільки рух у зап’ясті, як аналогові шиї, а й рухом у гомілково-ступневому суглобові, як такому ж аналогові-відповідності шиї згідно СУ ДЖОК медицини.

Навіть ефективнішою є процедура, згідно Акту мотивації Виліковування, а тим паче профілактична робота з жомом Діафрагми, коли при Позіханні та рухові у гомілково-ступневому суглобові, активувати п’яту і при цьому стискувати та розпростовувати пальці ступні…

Адже з древніх трактатів китайської медицини нам стає відомо, що Позіхання це прояв роботи енергетичного та сухожильно–м’язевого меридіанів нирок (див. схеми меридіанів).

 

Індивідуальні стандартні системи відповідності тілу на руці та нозі

Індивідуальні стандартні системи відповідності тілу на руці та нозі

Таким чином стискувати та розпростувати під час Позіхання ступню – це практично діяти на першу енергетичну точку цього меридіану: «Велике фонтануюче джерело»… Яке, пирскаючи, випростає Організм – фонтан. Зауваження автора: останнє стосується як чоловіків, так і жінок, адже бути над поверхнею Землі у вертикальному стані маси у якій 80% води – чи це не є аналогом фонтану і фонтанування?

Інформація з газети третя:: «замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку назад і вверх. А чоловік – убік.»

ДЛЯ ЧОГО?

Leave a Reply

Мова:

Календар
Квітень 2011
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лют »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930